2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما حق نداری اینجوری قضاوت کنی جلو داداشتو بگیر 

قضاوت چیه تحقیق کردیم یه نفرم یه چیز خوب راجبشکن نگفت باباش کلا پیج فروش تریاک فالو کرده مامانشم که از چهرشم معلومه چیکارس 

2731
ما که نمیتونیم قضاوت کنیم وای اکه این چیرایی که گفتی صد درصدی راست باشه نباید بذارین این ازدواج سر ب ...

ابجیش دو بار جدا شده مهریه گرفته تو بالاشهر داره تنهایی زندگی میکنه 😭😭

قضاوت چیه تحقیق کردیم یه نفرم یه چیز خوب راجبشکن نگفت باباش کلا پیج فروش تریاک فالو کرده مامانشم که ...

خب جلو داداشتو بگیر با چهره مردم چیکار داری

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
خیلی ببخشیدا  داداشت دیونست مگه میخواد با همچین دختری ازدواج کنه😑😑😑

دیوونگی کا صددرصد اره اگر عاقل بود این کارو نمیکرد ولی چیکار کنیم توروخدا راه حلی چیزی میدونید

2740
ابجیش دو بار جدا شده مهریه گرفته تو بالاشهر داره تنهایی زندگی میکنه 😭😭

خب دیگه مشخص شد میخواد مهربه رو بگیره و تیبا ثبت نام کنه هر جور شده نذارین ازدواج کنن داداشت داعه نمیفهمه داره چیکار میکنه چشم دختره مغازه بالا شهرو خونه و ماشینو گرفته

خب دیگه مشخص شد میخواد مهربه رو بگیره و تیبا ثبت نام کنه هر جور شده نذارین ازدواج کنن داداشت داعه نم ...

ابجیش تازگیا دو سه ماه پیش از شوهر اخریش جدا شد رفتیم از شوهر اونم تحقیق کردیم گفت زن من باز بهتر از ابجیش بود که جدا شدیم ابجبش صدبرابر بدتر از زن منه یکی از دلایل طلاق من همین الجیش و مادرش بود

2706