2752
2734
نمیدونم تو پربازدید شدن چه عنی نهفته که میانن دروغ مینویسین..اخه ۲۴ سال فوق لیسانس داره؟ و مغازه هم ...

خجالت بکش رشته شریف معلمی رو هم تو تاپیک هات به مسخره گرفتی ییا یه کاری کنیم تو که میگی دانشجو پزشکی هستی اگه راست میگی از مدارک تحصیلیت عکس بفرست منم از مدرک ارشد داداشم عکس میفرستم به جون بچم قسم 😂کافر همه را به کیش خود پندارد خودت دروغگویی فک کردی همه دروغ میگن

داداشم میگه فقط این اگه نیاید خودم تنهایی میرم خواستگاری مامان بابام ناچار مجبور شدن دختره گفته باید ...

زنگ بزنید فحش وش کنید خانوادشو  اگه خونه و ماشینم به نام داداشت نیست ازش بگیرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم تو پربازدید شدن چه عنی نهفته که میانن دروغ مینویسین..اخه ۲۴ سال فوق لیسانس داره؟ و مغازه هم ...

۲۴ سالمه ارشد دارم قبلا کار هم میکردم در حین تحصیل 

چیه مگه 

تازه یه سال پیش ارشدمو گرفتم 😐

تو تاپیکام هست ... هر موقع مریض شدی برو پیش معلم شریفت بگو دارو بهت بده 

عزیزم دکتر بالیاقت خیلی زیاد هست چرا بیام پیش شما میرم پیش دکترهایی که تربیت خانوادگی داشتن البته دکتر هم نیستی دروغ میگی من ادم باسواد تا این حد پاچه خوار ندیدم اگه پزشکی خودتو به روان شناس نشون بده با جون مردم بازی نکن 

تو تاپیکام هست ... هر موقع مریض شدی برو پیش معلم شریفت بگو دارو بهت بده 

همون معلم ها امصال تورو یاد دادن رسوندن به اینجا 

بازم میگم عکس مدارکت تحصیلیتو بفرست منم پیدا میکنم میفرستم برا داداشمو خانوم دانجشوی پزشکی