2737
2734
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4822 بازدید | 175 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی ب اخلاق همسرت داره

من بودم میگفتم بش

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
اینا کلا 3 تا دوست صمیمی بودن از اول، الان این دوتا ازدواج کردن اون مونده، کلا همه کارشون باهمه، اکی ...

اکیپ چیه این رفیق نابابه 

دیگه رو نده بش 

ازم متنفر باش ولی یکی دیگرو بغل نکن:(💔

نگو 

ولی کلا دیگه با اون جایی نرید

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2740

استاتر شاید تا حالا کسی ازت تعریف نکرده .من ابجیم اشپزیش قیافش همه چیزش عالیه .همه بهش میگن خوش بحال شوهرت مخصوصا وقتی مهمون می‌ره غذا میپزه براشون 

آدم هرحرفی رو جدی نمیگیره 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
فرضا علی چه فرقی میکنه 

خیلی من از اسم پسرا میفهمم ک هیز هستن یا ن اگه علی بود ن هیز نبود 🤣🤣🤣

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
والا اون‌دوسته خیلی نمیبینیش پسر عموی شوهرم جلو روی شوهرم دقیقا همین حرف و زد شوهرمم هیچی نگفت

برادرزاده ۱۹ساله شوهرمم ب من همینو گف وشوهرم گف بچست دیگه  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
بیا اینم مجرد 😒 بد بگید مگه دل ندارن 😏

چ ربطی داره واقعا

متاهلی ک از این حرفا بزنه ندیدی

ممکن بود اون اقای متاهلم اینارو بگه

ی جوری حرف میزنید ادم فک میکنه متاهلا سر ب زیرن همه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم