2733
2739
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4822 بازدید | 175 پست
بله درستش از نظر من🙂

عجب

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رجب😈🖖

👋

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728
شما دیگه ته روشنفکرایی

حوصله داری داستان درست کنی 😁 همیشه جوری که راحت تره برداشت کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

مستقيم نگو،اول سعي كن بگي از شخصيت طرف خوشت نمياد و ازش بخواي اون دوستش رو ديگه نياره و اگه جدي نگرفت و دوباره اوردش بگو سربسته بهش بگو كه از نگاه هاي دوستت احساس خوبي بهم دست نميده و اذيت ميشم،اگه ميشه ديگه نيارش

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️
به طرف منو شما ربط نداره  ادم بد ذات همه جا هست  و شرایطم ک بد باشه دیگه هیچ اسی ام هیچ ...

آخه به ذات بدم ربطی نداره 

مگه خدا کسی رو با ذات بد خلق میکنه ؟؟!!

نمدونم چرا اینجور مسائلو به ذات بد ربطش میدیم 

لغزش تو این مسائل برای همه ،حتی من و شما هم ممکنه ،و دور از تصور نیست ،وقتی روابط زیادی صمیمی بشه ناخودآگاه حتی اگه متاهلم باشیم ممکنه تو ذهنمون مقایسه کنیم با همسرمون 

2738