2737
2734
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

4822 بازدید | 175 پست

دیروز که تعطیل بود بادوستای شوهرم رفتیم بیرون شهر، یکی از دوستاش با خانومش بود و دوست دیگش هم که مجرده کلا، اونم بود، دیگه از صب رفتیم با ماشین ما چون اونا ماشین ندارن، من جلو نشستم، اون 3تا عقب.. بچه ها من رفتارم خیلی سنگینه اصلا جلف نیستم یه دونه پسرکوچولوی چند ماه دارم اونم برده بودیم، بعد این دوست شوهرم که مجرده هی میگفت و میخندوند مارو، بعد شوهرم کلا خیلی حواسش به ما نبود درویر آتیش کردن و اینا بود، من بچرو میچرخوندمو با دوستاش همه باهم حرف میزدیم، من ولی همش هوای شوهرمو داشتمو چیزی براش میبردم، چای و خوراکی و اینا.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب 

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

خب

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 
2738

بعد آخر آخر که میخواستیم برسم من تو ماشین بودم، کوچولوهم خواب بود بغلم، شوهرم و دوستش و خانومش رفتن دسشویی، این دوست مجردش جای ما بود، اومد سرشو از شیشه ی. ماشین کرد تو گفت خوشبحال فلانی که تورو داره کاش من جاش بودم

اقا من ماتم برد هیچی نگفتم بعدشم بقیه اومدن دیگه هیچی

هنوز به شوهرم نگفتم، بگم اصلا؟؟ 

2706