2737
2734
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4822 بازدید | 175 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دری وری گفته😐

شیشیه رو میدادی بالا سرش گیرکنه خفه شه😏

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

ادم متاهل و مجرد باهم بیرون رفتن تو مهمونی بودن اشتباهه

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2731
وای  به همسرت نگو  ولی دیگه جایی که دوست همسرت هست شما نرووکم کم به طور نامحسوس کاری کن ...

بازم ازین قرار ها پیش میاد، اخه نمیخوام شوهرم فک کنه منزویم، دلم میخواد حقیقتو بگم ولی میترسم از عاقبش

2738

به همسرت نگو چون بد میشه ولی خودت با رفتارت نشون بده که حرفی که زده خیلی بیشعوری بوده .

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2706