2737
2734
عنوان

قطره آذوفر در ۴ ماهگی

74 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها خوبین به سلامتی دوقلوهای منم دنیا اومدن الان رفتن تو ۵ وقتی دنیا اومدن خیلی کوچولو بودن ۳۵ هفته دنیا اومدن‌نارس بودن یه هفته دستگاه رفتن با وزن ۱۸۰۰و۲۱۵۰ولی الان خوب شدن خداروشکر بچه ها رو بردم دکتر گفت وزنشون کمه تازه ۶ کیلو شدن به نظرتون خیلی کمه؟؟؟براشون قطره آذوفر نوشته گفت چون زود دنیا اومدن آهن باید زودتر شروع بشه گفت اینو میدی ADدیگه نده همین کافیه درسته؟؟فقط طریقه مصرفش نمیدونم یادم رفت از دکتر بپرسم  امروز نفری ۸ قطره دادم بالا آوردن نمیدونم چیکار کنم  چقدر باید بدم بهشون کسی اینجا هست اطلاع داشته باشه ممنون میشم بگید 

بعله قطره آدزوفر ویتامین آ و د۳ داره و دیگه لازم نیست دوباره بدین

طریقه مصرفش هم روش نوشته دیگه فک کنم روزی یک میل هست

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بعله قطره آدزوفر ویتامین آ و د۳ داره و دیگه لازم نیست دوباره بدین طریقه مصرفش هم روش نوشته دیگه فک ...

دکتر به شوهرم‌گفته ۵ تا ۸ قطره حالا نمیدونم درسته یانه اخه اینا هنوز ۴ ماه و۱۸ روزشونه

منم به دخترم لیپوزوفر فورت که شربت آهنه  میدم با قطره مولتی ویتامین 

عاشق شربت آهنشه مزه کارامل میده اصلا مزه آهن نمیده

دکتر متخصص داده 

ولی اگه میخوای از این آهن بگیری باید لیپوزوفر خالی بگیری یعنی فورت نباشه مقدار آهنش کمتره

بعد از شش ماه لیپوزوفر فورت میتونی بدی

2740
دکتر به شوهرم‌گفته ۵ تا ۸ قطره حالا نمیدونم درسته یانه اخه اینا هنوز ۴ ماه و۱۸ روزشونه

پس طبق دستور دکتر بدین بهش 

واسه بالا آوردنش هم ربطی به قطره نداره بخاطر رفلاکسشه اوایل بچه ها رفلاکسشون زیاده

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
یک میل چند قطره میشه

حدودا ۲۰ قطره میشه دقیق نمیشه گفت اندازه سوراخ قطرهچکان هر شرکتی فرق داره

چون زودتر به دنیا اومدن زودتر اهن شروع کرده 

فردا زنگ بزن مطب دکتر دقیق بپرس 

نباید کم‌ و زیاد بدی 

مهربون باشیم
عزیزم شما آی وی اف کردید؟ زن داداش من بار دومه آی وی اف میکنه دفعه اول نگرفت امید داریم این سری بگی ...

سلام‌عزیزم بله من ای وی اف بودم‌انشاالله امید به خدا حتما باردار میشه 

حدودا ۲۰ قطره میشه دقیق نمیشه گفت اندازه سوراخ قطرهچکان هر شرکتی فرق داره چون زودتر به دنیا اومدن ز ...

اها باشه ممنونم من چون میبرم‌متخصص تامین اجتماعی شماره ندارم ازش باید دوباره خودم برم‌پیشش

2706