2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلیلش اینکه هنور نپذیرفتی این آدم مرده و همه چیز تموم شده این مرده رو با خودت همه جا میبری چیزی جز بوی تعفن برات نداره خاکش کن براش مراسم سوگواری بگیر و تمومش کن و هرگز به سراغ اهل قبور نرو یعنی اینکه چکش نکن شمارشو پیاماشو پاک کن اینستاشو نگاه نکن و نداشته باش هر چی که تو رو به یادش،میندازه هر وسیله ای ازش داری بنداز یجا که نبینی . مهم اینکه جدایی در ذهن اتفاق بیفته اینکه جسمت ازش جداست ولی ذهنت نه ، این جدایی و فراموشی نیست مهم جدایی در ذهن هست

کسی هم نگفته جدایی درد نداره ، دهن آدمم سرویس میشه بلاخره تو یه عزیزی داشتی از دستش دادی حالا باید ببری قبرستون خاکش کنی. ناراحتی باش غمگینی باش 

جدایی و فراموشی درد داره مثل جراحی کردن هست جراحی درد داره خونریزی داره حتی بدن ما رو با تیغ میبرن و لازمه و برای نجات ماست فراموشی هم همینه 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2742
دلیلش اینکه هنور نپذیرفتی این آدم مرده و همه چیز تموم شده این مرده رو با خودت همه جا میبری چیزی جز ب ...

خیلی قشنگ گفتی 

یعتی کسی من عاشق تک تک رفتاراش و شخصیت و اخلاق و تیپش حتی راه رفتنشم میشه یه روز از دلم بره ؟🥺

پارک کنار خونمونو چجوری نبینم ؟🥺🥲

خب اونو چاره ای نیست ببین عیب ندارع ولی سریع ازش رد شو نرو اونجا نشین روی نیمکتی ک باهاش مینشستی نرو پشت پنجره بهش زل نزن. واقعا خودت باید بخوای ب خودت کمک کنی و فراموش کنی عزیزم. 

خب اونو چاره ای نیست ببین عیب ندارع ولی سریع ازش رد شو نرو اونجا نشین روی نیمکتی ک باهاش مینشستی نرو ...

گفتی نیمکت

یاد نیمکتی افتادم که همیشه کنارش میشستم

سنم کم نیست ولی این جدایی داره قلبمو تیکه تیکه میکنه

2740
گفتی نیمکت یاد نیمکتی افتادم که همیشه کنارش میشستم سنم کم نیست ولی این جدایی داره قلبمو تیکه تیکه ...

اولش همینه اب هم بخوری میگی اععع اونم اب میخورد

میگذره. سخته واقعا ادم سرویس میشه ولی میگذره همه اینا. فقط میتونم بهت قول بدم یه روزی چند ماه بعد خوب میشی

عزیزم ویدیوی شکست عشقی سرور سلمانی هم از یوتیوب بنظرم نگاه کن خیلی کمکت می‌کنه.

خیلی قشنگ گفتی  یعتی کسی من عاشق تک تک رفتاراش و شخصیت و اخلاق و تیپش حتی راه رفتنشم میشه یه ر ...

اره حتی اگه زیبا هم بودنیش برات عادی میشه بعد تعجب میکنی اصن دیگه نمیتونی این احساس الانتو بفهمی

بدیهاش رو برای خودت بنویس هر وقت دلت خواست بگردی یا تصمیم گرفتی به اون رابطه بری همه اون لحضات ، اون بدیهایی که بهت کرده رو و اخلاقی بدش رو ، .... به یاد بیار

جدایی باید تو ذهن اتفاق بیفته اینکه جسمت ازش جدا باشه این جدایی نیست باید بپذیری اون دیگه مرده و نیست بعد کارایی که گفتم رو بکن به مرحله پذیرش میری تو این مراحل حالت ها مختلفی داری اولش خشم بعد پشیمونی بعد دیپرشن و بعدم به پذیرش میرسی در واقعه کاری که باید کنی باید پرونده این آدم رو ببندی و باز نگهش نداری با خودت تمومش کنی کم کم به مرور زمان از مغزت کمرنگ میشه و میره 

نکته مهمی که هست نباید بیکار بمونی خودت رو مشغول فعالیت های مختلف کن 

اره حتی اگه زیبا هم بودنیش برات عادی میشه بعد تعجب میکنی اصن دیگه نمیتونی این احساس الانتو بفهمی بد ...

خیلی خوب حرف میزنین 

من مثلا یه مدت نسبت بهش بیخیالم ولی یهو یادش میوفتم 

مثلا هفته پیش بی حس بودم این هفته هر روز دارم زار میزنم

طبیعیه ؟!

اولش همینه اب هم بخوری میگی اععع اونم اب میخورد میگذره. سخته واقعا ادم سرویس میشه ولی میگذره همه ای ...

مرسی عزیزم 

میدونی از چی میسوزم ؟ رابطمون هیییچ مشکلی نداشت ولی یهو یادش اومد ۶ سال ازش بزرگترم کات کرد

حالم از خودم بهم میخوره (:

مرسی عزیزم  میدونی از چی میسوزم ؟ رابطمون هیییچ مشکلی نداشت ولی یهو یادش اومد ۶ سال ازش بزرگتر ...

چند سالتونه هر کدوم عزیزم؟

عزیزم دیگه باید گذر کنی از این دوره سخت بعد جدایی

میدونم سخته ولی لطفا بهش التماس نکن هی زنگ هم نزن. کاری نکن. بخواد کاری کنه خودش میکنه تو لازم نیست کاری کنی

عکسا و فیلمها رو نبین. اهنگ غمگین هم گوش نکن. چون فقط خودتو اذیت میکنی

چند سالتونه هر کدوم عزیزم؟ عزیزم دیگه باید گذر کنی از این دوره سخت بعد جدایی میدونم سخته ولی لطفا ...

من ۲۶ اون‌۲۰

آخرین حرفاش این بود که منو تو آینده ای باهم نداریم باید جدا شیم اگر میخوای بیافقط رفیق باشیم اگر نه کات

بهم گفت رابطه ما خیلی عمیق نبوده که بخواد به سختی تموم شه..هر روز به این حرفاش فک میکنم و بیشتر داغون میشم

در حالیکه شب قبل این حرفا داشت بهم میگفت خیلی دوسم داره و بدون من نمیتونه !

باورم نمیشه 

خیلی خوب حرف میزنین  من مثلا یه مدت نسبت بهش بیخیالم ولی یهو یادش میوفتم  مثلا هفته پیش ...

اره عادیه ، اولش آدم انکار هم میکنه بعد دچار خشم میشه بعد ذهن خوبیهای اون آدم رو براش برجسته میکنه و بعد میره هی با خودش چونه میزنه و دچار پشیمونی میشه اگه بتونی خودت رو از این مراحل نجات بدی و برنگردی فاز بعدیت دیپرشن و افسردگیه ، 

آخه.درسته الان نارحتی و کاملا طبیعیه ولی تو خودتو پنج سال جلوتر ببین سوگواریم اندازه داره اون رو از ذهنت کمرنگ کن و اون بتی که خودت ازش ساختی و فکر میکنی چه تفحه ای رو از دست دادی اذیتهایی که تو رو کرد جاهایی که نادیدت گرفت چطور بهت فکر نکرد و راحت رفت چقدر تو تلاش کردی و اون نکرد الکی الکی گذاشت و رفت همه حرفا و رفتارهایی که اذیتت کرده رو به یاد بیار و واسعه خودت بنویس و دلیل بیار برای مغزت. سعی کن چکش نکنی سراغش نری تا جایی که میتونی ازش بیخبر باش . اون دیگه مرده پس جنازشو با خودت به اینور و انور زندگیت نکش که چیزی جز بوی تعفن یه مرده آیدت نمیشه خاکش کن و به زیارت اهل قبورم نرو.از این رابطتت درس بگیر .آدمها میان و میرن و این ماییم که گارنتی تا آخر عمر با خودمون تو زندگی هستیم پس تو هر رابطه ای اول خودت رو دوست داشته باش و با خودت مهربون باش

2706