2737
2734
عنوان

شما بودین با تک فرزند ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 128 پست
مگه قراره تک فرزندا آدم نباشن:/

نه منظورم اینه که روی خودش زوم میکردم ببینم آدم زندگی هست یا نه زوم نمیکردم رو خانوادش

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

ببین از لحاظ شخصیتی تک فرزندا گاهی وقتا رفتارای بزرگونه تز خودشون نشون میدن گاهی رفتارای بچگونه 

یعنی طرف خنثاست 

اما مثلا خواهر من شوهرش نمیخاس برا باباهه زن بگیره بنابراین یه عروس میخواست که هم به خودش خدمت کنه هم به پدره 

همچین حانواده ای از صدتا مادرشوهر بدترن 

حدداقل شش ماه باهاش اشنا شو ببین انتظارتش چیه 

بعدد ازدواج کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش شخصیتش رفتارش اخلاقش ایمانش انسانیتش شغلش و صد ها فاکتور دیگه برام مهمه 

ولی خب اینکه قوم شوهر نداشته باشی هم یه اپشن محسوب میشه😂

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
خودش اگه خوبه اره تازه اینجوری که میگی تنها پس بیشتر با خانواده خودت رفت امد داره

اره خب واقعا خیلی کم جمعیتن ۱۰ نفر هم نمیشن کلشون فکر کنم 

چون من خودم کلی خاله عمو عمه دایی دارم باز هرکدومشون چندتا بچه دارن تو مهمونیا کلی آدمیم به نظرم عجیب و بد اومد ولی خب از روی تجربه ی متاهلای سایت میگن اینجوری بهتره نمیدونم والا😅

2742

واسه همه جا و همه چیز پدر شوهر کنارته چون تنهاست

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
بابای من تک فرزنده نزدیک۵۰ساله بامامانم باهمن چ ربطی داره به تک فرزندی اذدواج ؟

تک فرزندا اگه مادرشون زنده باشه جز بدبختی چیزی ندارن چون اکثرا بچه ننه و وابستن کنترلشون دست مادرشونه . ۹۹درصد اینطورن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
😄😄اصلا آدم باید ازدواج کنه که سرگرم باشه با این قوم عجوج و ماجوج🤲🤲🤲خدارو شکر واقعا

😂😂😂😂 واقعا عحوج و مجوجن😂 من اعصاب سر و کله زدن با خواهر شوهرم رو ندارم برای همین باهاش دوست شدم😐البته فقط ۱۵ سالشه

خوبه دیگه،ولی مرد تک فرزند باشه عالیه

هنوز مادرشوهر وابسته زندگیتو جهنم نکرده که ببینی عالیه یا نه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
منو باش چقدرم غصه میخوردم که کمن😂😂ولی خب حتی مامان هم نداره🥺

خب عوضش مادر شوهر نداری ول کن بخدا 

اگه موقعیتش خوبه برو   به مادر شوهر تو بهترین حالت باید جواب پس بدی چرا پسرش لاغر شده بعد از ازدواج ؟ در صورتی اندازه خرس گریزلی میخوره پسرش 

2706