2733
2739
عنوان

شما بودین با تک فرزند ازدواج میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 128 پست
خانوادتون اجازه دادن ازدواج کنین؟

مخالف بودن . به زور راضیشون کردم با بدبختی   الان مثل خر تو گل گیر کردم . به این شعارا که ما فلانیم و خوبیم هم گوش نکن  صدنفر بهم گفتن بعدا مادره اذیتت میکنه و من گفتم همه مثل هم نیستن  چون مادره خوب نقش بازی میکرد و همش شعار میداد اهل دخالت نیست و روشنفکره و وابسته نیست . ولی زندگیمو جهنم کرده کلی خرج مشاور کردم حتی مشاور هم از دستش عاصی شد . اینایی که شعار میدن اتفاقا صدبرابر بدترن  من گوشم از شعار و ادعا پره 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب رل داره عزیزم قراره ازدواج کنن بد نیس برم سمتش؟ 

عزیزم وقتی یهویی گذاشته رفته درسته سخته ولی باید قبول کنی که نخواسته دیگه...

الانم که میگی قراره ازدواج کنن پیامم بدی خودتو کوچیک میکنی 

بعدم فکرکن مثلا جای دختره بودی و دوست دختر قبلیش بهش پیام میداد

البته اینا نظر منه هرجور خودت دوست داری

2728

والا جز مزیت چیزی به ذهنم نمیاد

اصلا بزرگترین حسن شوهر همینه

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒
عزیزم وقتی یهویی گذاشته رفته درسته سخته ولی باید قبول کنی که نخواسته دیگه... الانم که میگی قراره از ...

آره واسه همون دیگ پیم نمیدم بش

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
خب اگه اینقدر داری اذیت میشی جدا بشو

تو فکرشم . یا تعهد و تضمین میگیرم یا تموم میکنم  

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738