2091
2079
عنوان

لینک حذف تاپیک و پست های درخواستی

517698 بازدید | 88961 پست

کاربران محترم

با سلام

برای حذف تاپیک و پست های محرمانه، لینک آنها را در این قسمت قرار دهید. (کاربران محترم منظور از محرمانه، تاپیک هایی که شامل محتوای خصوصی و مسائل خانوادگی است )

نی نی یار بعد از بازبینی لینک ها به آنها رسیدگی می کند

قابل ذکر است تاپیک هایی که محتوای آنها محرمانه نیست، حذف نخواهد شد

ساعات کاری نی نی یار حذف :

از شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 10:30 تا 16:00

از ساعت 12:00 تا 14:00 (تایم نهار و نماز) تاپیک بسته است

در ایام تعطیل این تاپیک قفل می باشد

روش ارسال لینک

این تاپیک مورد تایید مدیریت تبادل نظر است

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050

سلام عزیزم اینجا منو بچه ها خیییلی از خاطراتمون تعریف کردیم. خودتون هم میتونین مطالعه کنین میشه پاکش کنین

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5254373/

شیره-انگور-دهات

لطفا تاپیکهای شیره انگور منو پاک کن 

من نمیدونستم تبلیغ ممنوعه توی سایت یک کتربر بهم اطلاع داد

مدیون نشمم ممنونم 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2104

چه عجب 

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

حذف کنید

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2051