1874
2019
عنوان

لینک حذف تاپیک و پست های درخواستی

282193 بازدید | 48033 پست

کاربران محترم

با سلام

برای حذف تاپیک و پست های محرمانه، لینک آنها را در این قسمت قرار دهید. (کاربران محترم منظور از محرمانه، تاپیک هایی که شامل محتوای خصوصی و مسائل خانوادگی است )

نی نی یار بعد از بازبینی لینک ها به آنها رسیدگی می کند

قابل ذکر است تاپیک هایی که محتوای آنها محرمانه نیست، حذف نخواهد شد

ساعات کاری نی نی یار حذف :

از شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 10:30 تا 16:00

از ساعت 12:00 تا 14:00 (تایم نهار و نماز) تاپیک بسته است

در ایام تعطیل این تاپیک قفل می باشد

روش ارسال لینک

این تاپیک مورد تایید مدیریت تبادل نظر است

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نینیار لطفا و لطفا حدف کنید دیگه همون طور ک اجازه میدید تاپیک بزنیم همون طوری هم حذفش کنید خب /:  چ وضعیه آخه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5154813/فک-کنم-ی-مشکلی-دارم?postId=158000405

میدونم خیلی تکراریه💕 ولی من به معجزه صلوات اعتقاد دارم ؛ از ته ته دلای پاک و مهربونتون واسه موفق شدنم تو کنکور یدونه صلوات بفرستید دعا کنید کم نیارم و بتونم قبول بشم😥من به این قبولی خیلی احتیاج دارم , صلوات فرستادی  آخرین تاپیکم رو لایک کن 🌱 هر امضایی که گفته باشین صلوات بفرستید از ته دلم براتون میفرستم 💕 الهی زندگیتون همیشه پر از عشق و برکت باشه 

چه عجب 

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

حذف کنید

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
1718