2737
2739
🤣🤣🤣🤣والا منم هنوز کوچیکم ولی دیع دارم شوخر مکنم انشاالله گلم هرچی تصمیمته همون بشع و خوشبخت شب

خوشبخت بشی گلم 😁🤩❤

مرسی گلی 🤩❤😍😘

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی دردت فدات نفس🥺🤍

😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
2731
واعی دورت بگردم اشکال نداره ایشالا زندگیتون قشنگ شع والا منم کاره خاصی نکردم برا عقد دقیقن امروز پ ...

خدانکنه 

یعنی عروسیم نمیخای بگیری؟

بنطرم بدون مراسم خیلی بهتره والا میان مردم میخورن پشت سرتم حرف میزنن سلب اسایش میکنن

چایی دارچینی زعفرون دم کره ای دمنوشا اینا هعی دم کن بخور تو سرما نرو خیلیم استرس نداشته باش سیع کن بدنت گرم باشه جواب میده قطعا

خدانکنه  یعنی عروسیم نمیخای بگیری؟ بنطرم بدون مراسم خیلی بهتره والا میان مردم میخورن ...

عاره

اخه خونواده هامون فرهنگاشون فرق داره اونا مراسم مختلطو قروقاطی و ازاد ما مراسما جدا و یکم بسته تر

ترسیدم دعوا شع گفتم بجاش بریم ماه عسل بهتره🥺

از ظهر ۳ لیوان چای نبات دارچین خوردم

قرص خوردم

ولی انگار نه انگار

بعد اومدیم شهرستانه پدریع نامزدم اینجا عقد بگیریم محضری ک پدر مادره نامزدم عقد کردن🤣🤣🤣پیرمرده جدا شده از زنش از لجه زنش گف اینحا تا بیاد حرص بخورع

همچی یا دورع یا دیرع...◇
عاره اخه خونواده هامون فرهنگاشون فرق داره اونا مراسم مختلطو قروقاطی و ازاد ما مراسما جدا و یکم بسته ...

😂😂😂چند سالشونه

ماهم تو یه شهریما ولی خب اونا فارسن ما نه یه قومی دیگه سختتتتتت کنار میام بامادرشوهررر

حالا استراحت کن خوب نشدی برو دکتر صب بگو ی بلای سرم بیار عقدمه😂

😂😂😂چند سالشونه ماهم تو یه شهریما ولی خب اونا فارسن ما نه یه قومی دیگه سختتتتتت کنار میام بامادرش ...

مامانش متولده ۶۴ 

پدرش ۵۳

جدا شدن لجو لج بازیشون مثع بچهاس این از لجه زنه استوری عاشقانه میزاره

اون از لج این میزاره هردو هم الکیه استوریاشون🥺🤣🤣

والا من دیگه گفتم مراسم نباشه ک بحثی پیش نیاد

🤣🤣🤣عای میترسم لباسم خونی شع والا همش استرس دارم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2740
دختر دهه هشتادی زوده واسه ازدواجش پسر که فاجعه اس!

اره😂من 18 سالمه بعد امروز فهمیدم همبازی بچگیم (پسر) ک همسن بودیم میخواد صیغه محرمیت بخونن براش بعدم عقد کنه، یه شُک بود واقعا😂😂😂😂😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
😂😂😂😂واییی چ باحال 

🤣🤣🤣🤣مامانش بعد دکتره پدرش شغلش ازاده و بیشتر روزا بیکار مادره همش استوریع تیکه دار میزاره ک مثلن مرادایی ک کار نمیکنن و فلان 

همچی یا دورع یا دیرع...◇
پ حسابی سورژه داری معلومه دلشون پیش همه چرا برنمیگردن

🤣🥺اخه کلن خونواده ما سوژس چ اقوامه نامزدم چ اقوامه خودم

اره اما مامانش تعادل نداره میبینی یه روز گلو بلبله با همه خوبع یه روز پاچه میگیره

طلاقشونم سره همین بود زنه گیر میداد به چیزای الکی دعواشون میشد 

مثلن باباش شغلش ازاده نمایشگا ماشین داره یه روز میبینی بیکار بوده میومده خونه این هی غر ک تو کار نمیکنی همش من تو مطبمو جون میکنمو اینجور حرفاا

☹☹دیع غرورم داشتم طلاق گرفتن با ستا بچه دختره و پسر ۴ساله پیشع مامانس

نامزدمم پیشع مامانبزرگش بوده

مرده هم تنها

همچی یا دورع یا دیرع...◇
خب؟؟

هیچ همینطور کفتن

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

از دهه هشتادی مگه شوهر درمیاد؟ 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706