2733
2734
قربونت برم مرسی همچنین

فدات شم ❤❤❤ 

مجردم عزیزم 😂😂😂😂😂😂😂😜😜😜😜

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فردا عقدمه من خوشبخت بشی گلم

بسلامتی گلم بهترینارو برات ارزو میکنمممم انشاءالله همونجوری که دلت میخاد پیش بره 

واسه من خیلی بد بود عقدم خاطره خوبی ازش ندارم واسه همین ارزو میکنم عقد خوبی داشته باشی❤❤🌹🍀🍀

2731
بسلامتی گلم بهترینارو برات ارزو میکنمممم انشاءالله همونجوری که دلت میخاد پیش بره  واسه من خیلی ...

فداتبشم مرسی از دعای قشنگت گلم

چرا عقدت بد بودش؟

همچی یا دورع یا دیرع...◇
اخی پول تو جیبی هاشو جمع میکنه اخر ماه باهم میرن پیتزایی🤣🤣🤣🤣

🤣😌عاره دیگه ولی خا پول تو جیبی ک نه ما دهه هشتادیا زود بزرگ شدیم 

حقوقامونو باهم خرج میکنیم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
فداتبشم مرسی از دعای قشنگت گلم چرا عقدت بد بودش؟

خیلی یهویی رفتن نوبت گرفتن و من تنها همه ای کارامو کردم روزای تعطیل بود لباس خوبی پیدا نکردم برا مراسم ارایشگر خوبیم ندیدم خیلی زشت شده بودم خیلی ناراحتم هنوز میگم کاش گفته بودم حالا ن لغو کنید نوبتو حالا تا اخر عمر خاطره بدش تو ذهنم میمونه

خیلی یهویی رفتن نوبت گرفتن و من تنها همه ای کارامو کردم روزای تعطیل بود لباس خوبی پیدا نکردم برا مرا ...

واعی دورت بگردم

اشکال نداره ایشالا زندگیتون قشنگ شع

والا منم کاره خاصی نکردم برا عقد دقیقن امروز پریود شدم فقط فکرو ذکرم اینه دردم کمترشع خونریزیمم کم شع فردا اذیت نشم

ازونورم مراسم عروسی نداریم کلن بدونه مراسمه🥺

همچی یا دورع یا دیرع...◇
خدا نکنه خا ایشاالله یه شوهره خوبو کاریو خوش اخلاقو خوشتیپ نصیبت شع

حالا تا اون موقعه 😜😂😂😂😂😂😂 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
مگه چندسالته؟

من 15 🙄😁 تا 30 سالگی بنده مجرد هستم 😄😄😄

من 15 🙄😁 تا 30 سالگی بنده مجرد هستم 😄😄😄

☹عا زوده هنوز

🤣🤣🤣مطمعنی تا ۳۰؟؟؟

عاقا بخدا من شعارم این بود کلن مجرد بمونم مهاجرت کنم

تقریبنم جور شد مهاجرتم ک یسری اتفاقات افتاد نشد بریم 

البته تنهایی تا سرکوچم نمیزارن خونوادگی قرار بود بریم ک نشد

۱۷ عاشق شدم

دیگه گفتم یا شوهر یا شوهر🤣😌

همچی یا دورع یا دیرع...◇
☹عا زوده هنوز 🤣🤣🤣مطمعنی تا ۳۰؟؟؟ عاقا بخدا من شعارم این بود کلن مجرد بمونم مهاجرت کنم تق ...

اره 😁❤ 

اره مطمئنم 😁❤😂 من تا 30 سالگی کوچولو هستم 😌😜😂😂😂

اره 😁❤  اره مطمئنم 😁❤😂 من تا 30 سالگی کوچولو هستم 😌😜😂😂😂

🤣🤣🤣🤣والا منم هنوز کوچیکم ولی دیع دارم شوخر مکنم

انشاالله گلم هرچی تصمیمته همون بشع و خوشبخت شب

همچی یا دورع یا دیرع...◇
2706