2733
2739
وااای خدای من😱😵😵همزاد شوهرت بوده اون

آره دقیقا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

گفتین گربه یاد ی چیزی افتادم بچه تر ک بودم  تو خواب گربه ها همشون با هم بهم حمله میکردن منم از زمان بچگی تا الان ب شدت از گربه میترسم ب حدی ک بی هوش میشم و نمیدونم چرا

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تجربه هم غیر ازون گنگستر دارم  یبار خواب دیدم که حرز امام جواد رو یه جن از دستم میخواد خارج ...

صبحان الله... خدا نجاتت داد وگرنه بخاطر همون طلسم های مرگ بود تجربه ای که داشتی.. چقدر بعضیا میتونن پست باشن که برای آدم طلسم مرگ بنویسن -_- امیدوارم بدخواهیاشون از سر خودشون دربیاد

2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂منم یه باروصدای جیغ وداد مورچه هاروشنیدم توپلاستیک نون بود دراز کشیده بودم زمین ...

وای خدای من😖 ایشالله که بخیر بوده باشه و دیگه پیش نیاد برات

والا پس چرا من ندیدم تاحالا! ولی هرکی احساسی یا توهمیه دور و ورم همیشه داستانی ازین قبیل داره تعریف ...

خخخ .منم چیزی ندیدم به قول بابا خدا بیامرزم هیچ چیزی ترس نداره جز آدم میزاد ...ممکنه برات شر درست کنه ..بهت حسودی کنه ...به دردسر بندازدت ..برات نقشه بچینه ...و هزار چیز دیگه که از این موجوده دوپا بر میاد ..

خدایا شکرت🙏
وای گفتی برای منم این خیلی پیش اومده که موقه خواب بهم دست بزنن🤦‍♀️🤦‍♀️ ولی چون تعریف میکنم خیلیا ف ...

وای اره نمیدونم دلیلش چیه آخه ن فیلم ترسناک دیده بودم ن بهش فکر میکردم

نمیدونم 🤷🏻‍♀️

ولی از اون ب بعد مامانم نزاشت دیگه تنها خونه بمونم می‌گفت دوباره توهم میزنی

خودمم نمیدونم بخاطر چی بود

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
بچه بودم حیاطه خونمون بزرگ بود و دسشوییمون توی حیاط بود یشب رفتم برم دسشویی دیدم یه شئ ه قرمز انداز ...

یا خدا... هرسال چنتا گزارش از مردم سراسر جهان میرسه که اشیا ناشناخته تو آسمون دیدن .. امکانش هس برای فضاییا باشه 

2738
من از اینجور چیزا جدیدا زیاد می بینم اما شوهرم اصلا قبول نمی کنه جن بیاد تو دنیای ما ، وقتی براش تعر ...

والا من اگه این چیزا تجربه نکرده بودم یا از ادمایی نشنیده بودم که مطمئنم دروغ نمیگن، تا الان به هیچی اعتقاد داشتم🤦‍♀️ خدا نجاتم داد

من موقع زایمان که بی حس بودم حس کردم مردم روحم تو به صفحه سفید غلط میزد قشنگ یه ساعت اینا خودمم هی م ...

وای خدای من😭خداروشکر بخیر گذشت هیچی نشد ایشالله همیشه سلامت باشی عزیزم❤🌹🌹

امروز صبح ی اتفاق خیلی عجیب افتاد . صبح زود که من و شوهرم خواب بودیم من احساس کردم یکی داره از رو پت ...

واااای😨😨منم شنیده بودم دقیقا پیرزن بود 

هرماجرایی که مربوط به خواب میشه میگفتن پیرزن بوده

هم بابام تو جبهه بختک به شکل پیرزن دیده بود. هم از اتاق خواب مامانم صدای پیرزن شنیده بود هم یکی از دوستام یه تمربه خیلی شبیه شما تعریف میکرد که اونم پیرزن بود نمیدونم چرا

یبار تو پارکینگ بودم ،دیدم مامانم همش صدام میکنه ..منم هرچی میگفتم بله اصلا جواب نمیداد،تا اخرش رفتم تو گفتم چرا صدا میزنی 

😐گفت من اصلااا صدات نزدم 

نمیدونم چی بود..دیگه نگفتم ک چند بار صدام زدی و...

😐😂یهو دیدی اسممو گزاشتن دیوونه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
واااای😨😨منم شنیده بودم دقیقا پیرزن بود  هرماجرایی که مربوط به خواب میشه میگفتن پیرزن بوده ه ...

عجیبه واقعا . من از دست این موجودات صبحا که شوهرم می ره سر کار ، دیگه جرات نمی کنم بعدش بخوابم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
وای اره نمیدونم دلیلش چیه آخه ن فیلم ترسناک دیده بودم ن بهش فکر میکردم نمیدونم 🤷🏻‍♀️ ولی از اون ...

آره کاملا میدونم 

منم هیچی ندیده بودم خیلی اتفاقی متوجه شدم

ولی واقعا همچین چیزایی هس 

اگه همچین تجربه هایی ندیده بودم تا الان شاید آت..ئ...یست شده بودم

یبار تو پارکینگ بودم ،دیدم مامانم همش صدام میکنه ..منم هرچی میگفتم بله اصلا جواب نمیداد،تا اخرش رفتم ...

😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀خدا کنه همین یه بار برات پیش اومده باشه و دیگه ازین تجربه ها نداشته باشی

2706