2737
2734
😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀خدا کنه همین یه بار برات پیش اومده باشه و دیگه ازین تجربه ها نداشته باشی

ممنون🥲خیلی وحشتناک بود ولی

صدای مامانم بود ولی..

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون🥲خیلی وحشتناک بود ولی صدای مامانم بود ولی..

واقعا وحشتناکه.. حالا یه سریا فکرمیکنن آدم توهم زده درحالیکه خیلیی مواقع هیچ توهمی درکار نیس

منم چنتا از تجربه هایی که خودم یا از خانواده م داشتن زیر این تاپیک تعریف کردم

اونا واقعا هیچجوری نمیتونن توهم باشن...

واقعا وحشتناکه.. حالا یه سریا فکرمیکنن آدم توهم زده درحالیکه خیلیی مواقع هیچ توهمی درکار نیس منم چن ...

دقیقا...ما اون چیزارو تجربه کردیم و شنیدیم ،اما کسی باورش نمیشع🥲

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2731
آره کاملا میدونم  منم هیچی ندیده بودم خیلی اتفاقی متوجه شدم ولی واقعا همچین چیزایی هس  ...

اره دقیقا

چی شده بودی؟

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂منم یه باروصدای جیغ وداد مورچه هاروشنیدم توپلاستیک نون بود دراز کشیده بودم زمین ...

واییی خدا😍😅

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
2740
یا امام حسین🤦‍♀️ همزادش بوده

کلا خانوادشون از این چیزا خیلی دارن

همه میگن جن دارن

ولی همزاده

واسه شتر و زرافه و سوسمار کِشتی میسازه بعد من بهش میگم یه دوچرخه برام بخر میگه پول ندارم. (کنعان پسر نوح)
چه جالب حتما ملاقات و ادم خیلی عجیبی بوده که نمیشناختی ش ولی شغل شو میدونی آره این ادما سایکوپات هس ...

مهمان خانواده همسرم بود 😐

چند روز 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
صبحان الله... خدا نجاتت داد وگرنه بخاطر همون طلسم های مرگ بود تجربه ای که داشتی.. چقدر بعضیا میتونن ...

خداروشکر شفا گرفتم و انگار دیگه نه طلسم نه چشم زخم اثر نداره 

الحمدلله 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س