2737
2739
عنوان

قرص گلوریا

1323 بازدید | 25 پست

سلام دوستان 

میخوام از تجربه خودم در مورد استفاده از قرص لاغری گلوریا بگم ،و از تجربیات دوستانی که از این قرص استفاده کردن هم استفاده کنم،لطفا هر کسی تجربه ای از مصرف این قرص داره همینجا بگه تا دوستان استفاده کنن🙏🏻🙏🏻

هر طایفه‌ای به من گمانی دارد، من زانِ خودم، چُنان‌که هستم هستم.

من با یک ماه استفاده از این قرص حدود ده کیلو لاغر شدم،این قرص علاوه بر اینکه اشتها رو صفر میکنه ،قدرت چربیسوزی خیلی بالایی هم داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اینکه انتظار داشتم افتادگی پوست یا ریزش مو بیارم،ولی همچین اتفاقی برام نیفتاد،عوارضی که این قرص برای من داشت اینه که متاسفانه به صورت ناخودآگاه دندون هام رو بهم فشار میدم که باعث میشه فکم درد بگیره،بیخوابی داشتم در دو روز اول،و تشنگی

2742
عوارض داره شنیدم تپش قلب میاره

بله ولی نه به صورتی که قابل تحمل نباشه،توی دو روز اول تپش قلب داشتم ،که اونهم فکر کنم بخاطر اینکه متابولیسم بدن رو بالا می بره برای همون هست،توی چند روز بعد از مصرف تقریبا این علایم از بین رفت

یک ماه از این قرص استفاده کردم،البته وسطش یه چهار روز قطع کردم ،چون احساس کردم بدنم عادت کرده،بعد دوباره شروع کردم 

الان دور دوم رو شروع کردم ،انشاالله که مثل دور اول جواب بده ،البته من در کنار مصرف قرص خودم هم خیلی رعایت کردم

2740
من میترسم استفاده کنم سکته کنم

درسته بدن با بدن فرق میکنه ولی فکر نکنم همچین عوارضی داشته باشه،من دفعه اول که استفاده کردم تمام خطرات احتمالی رو‌ هم پذیرفتم،چون واقعا از چاقی خسته شدم دیگه،ولی قرص رو حتما از جایی بخرین که اصل باشه،من بار دوم که خریدم قرصم تقلبی بود،مجبور شدم بندازم دور و دوباره اصلش رو پیدا کردم

این قرص علاوه بر اینکه اشتها رو از بین می بره،هوس غذایی رو هم تا حدود زیادی از بین می‌بره،برای همین گرفتن رژیم راحت میشه،ولی باید حتما کنارش آب زیاد مصرف کنید ،هر چقدر اب زیاد مصرف کنید توی لاغری بیشتر بهتون کمک میکنه

سلام اسی به کجا رسیدی? 

سلام عزیزم خوبی،دور دوم رو شروع کردم از پنج شنبه تا دیروز صبح که خودم رو وزن کردم دو کیلو کم کردم

از بیست و یک شهریور تا دیروز صبح هم کلا دوازده کیلو و دویست کم کردم،از 110 رسیدم به ۹۷/۸۰۰

دور قبل اینجوری نبودم ولی سه روز یه سر درد مختصری دارم،با یکم درد معده،بعد از غذا معده درد میگیرم،دیروز عرق نعنا خوردم خوب بود اروم شد دردم،سردردم هم فکر کنم برای اینکه قبل از ظهر‌که سرکار هستم کم آب میخورم باید بیشتر کنم

من با یک ماه استفاده از این قرص حدود ده کیلو لاغر شدم،این قرص علاوه بر اینکه اشتها رو صفر میکنه ،قدر ...

من امروز اولین روزی ک میخورم اشتهام کم شده ولی خیلی شادم و خیلی هم زر میزنم🤣طبیعیه؟

2706