2752
2734
عنوان

قرص گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 1324 بازدید | 25 پست
سلام عزیزم میشه بگی وزنت برگشت یا نه؟؟

سلام نه عزیزم من شش هفت دوره قرص رو مصرف کردم کوچکترین عارضه ای واسم نداشت،از وزن ۱۱۰ شدم ۸۰ کیلو،میخوام  دو سه دوره دیکه هم مصرف کنم یه ده تا هم کم کنم،البته وسط هاش یه مدت هم قطع کردم قرص رو  تا بدنم عادت نکنه،البته من قرص اصل پیدا میکنم ،قرص تقلبی الان خیلی زیاد شده مراقب باشین❤️❤️

هر طایفه‌ای به من گمانی دارد، من زانِ خودم، چُنان‌که هستم هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از یه عطاری تو شهر خودمون خریدم۴۰۰

از کجا مطمئن شدی اصله؟ 

امشب رفتم یه عطاری گفت دارم ولی بهت نمیدم چون بشدت عوارض داره بچه هام بودن گفت این دوتا دسته گلت حیفن که مادرشون واسه لاغری به خودش آسیب بزنه

2731
از کجا مطمئن شدی اصله؟  امشب رفتم یه عطاری گفت دارم ولی بهت نمیدم چون بشدت عوارض داره بچه هام ...

دیگه زیاد مصرف کردم،از واکنش بدنم می فهمم کدوم اصله،درسته بدن با بدن فرق میکنه،ولی من به چند تا از دوستام هم معرفی کردم خیلی راضی بودن،واسه من که عوارض نداشت،دو هفته پیش رفتم واسه عمل کیست،چکاب دادم ولی خدا رو شکر هیچ عارضه ای نداشت

هر طایفه‌ای به من گمانی دارد، من زانِ خودم، چُنان‌که هستم هستم.
دیگه زیاد مصرف کردم،از واکنش بدنم می فهمم کدوم اصله،درسته بدن با بدن فرق میکنه،ولی من به چند تا از د ...

سلام عزیزم تو رو خدا درخواست دوستیمو قبول کن. راجع به قرص لاغری چند تا سوال ازت دارم. کسی نیست که ازش راهنمایی بخوام. ممنونم

من با یک ماه استفاده از این قرص حدود ده کیلو لاغر شدم،این قرص علاوه بر اینکه اشتها رو صفر میکنه ،قدر ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنی خیلی به کمک و راهنماییتون نیازمندم