2733
2734

🥲🧑‍🦯 نکن ببین زندگی تو پیچیده تر از من نیست نگهش داشتم الان میبینمش لذت میبرم نکن 

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا میخوای سقط کنی 🙄 اصلا چرا جلوگیری نکردی که الان مجبور به سقطی 

من با کاندوم باردار شدم 🫤🧑‍🦯 ناخواسته ولی الان عاشق بچمم 👶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
🥲🧑‍🦯 نکن ببین زندگی تو پیچیده تر از من نیست نگهش داشتم الان میبینمش لذت میبرم نکن 

خب من خودم می‌خوام نگهش دارم اما چون تو عقدم نامزدم راضی نمیشه و میگه باید سقط بشه 😔

نمیشه با گیاهی 

نکن بابا من کردم هزاران بار خودمو لعنت کردم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
خب من خودم می‌خوام نگهش دارم اما چون تو عقدم نامزدم راضی نمیشه و میگه باید سقط بشه 😔

مرد که هیچ اتفاقی براش نمیوفته راحت میگه سقط کن این که باید درد بکشه و خطرات احتمالی رو به جون بخره تو هستی و ببخشید میگم مردی که پای عواقبش نباشه و مسئولین پذیر نباشه به درد زندگی نمیخوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه گناه دارن بچه های ناخواسته ، واقعا گناهشون چیه که باید از بین برن 🥺💚

ازه واقعا ظلمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706