2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222840 بازدید | 2340 پست
فاز شما هایی که میگید حسادت چیه     مگه پسره با اسی ازدواج نکنه قرار بیاد تو نی نی سایت ا ...

🤣🤣🤣🤣🤣فقط از خدا شفای میخوام براشون 

واقعا این چیزی نیست ک ادم حسودی کنه شماها ک اسیو ندیدید نمیشناسید او اقاام همینطور اصلا نمیدونید پولدار و فقیره ب چی میخاید حسودی کنید 

بعد تازع ک حالا عروسی نکردن 

۹۹ درصد رابطه هایی ک دختر پسشنهاد داده ۸۰درصدش جواب نه بوده ۱۹ درصدش سواستفاده

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

چقدر متن خشک بود حس و حالی نداشتین انگار اومدین خرید و فروش کالا قدیم راست می گفتن دختر نباید تو ازدواج و آشنایی پیش قدم بشه این از الان سرش شلوغه وای به حال بعدنش کلا هر دو طرف طلبکار بودین از هم 

💔برای تاوان پس دادن زیادی جوونِ پیرم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک بر سر خودت..اسم این کار قوی بودن نیست پر رویی و آویزون بودنه

کسی با شما نبود ولی وقتی خودت ای حرفو برا خودت برداشتی پس عزیزم حرفی نیس خودت جواب خودتو دادی بی ادبیتم به حساب تربیتت.

شما از کسی خواستگاری نکن اویزون نباشی من نه با شما صحبت کردم نه با شما حرفی زدم  و نه حرفی دارم نه طرز فکرت برام مهمه بای عزیزم.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
تو خونه بشینم ماهانه بیشتر از شوهرم پول میگیرم تا حقوق فروشندگی

به نظر منم اگه مرد واقعا اینقدر دست و دلباز باشه و پول درآر، اصلا زن نباید آرامش خودشو با کارای پر از استرس و ناامنِ بیرون خونه خراب کنه

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2731
🤣🤣🤣🤣🤣فقط از خدا شفای میخوام براشون  واقعا این چیزی نیست ک ادم حسودی کنه شماها ک اسیو ندید ...

والا ما که نه اسی میشناسیم نه اون پسره رو... زرت زرت میگه به کوری چشم حسودا.. یعنی خدا به داد دوستاش اطرافیانش برسه از ایناست که به محص عقد رو پروفایلش مینویسه و من شر حاسد اذا حسد😂

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
به کوری چشم حسودان مال من میشود ، چشم حسودان کور میشود

واقعا برام سواله چرا یه کاربر که نه شما رو دیده نه اون آقا رو حسوری کنه از بهم رسیدنتون؟🤔🤔🤔

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱

[QUOTE=212286322]اگه قرار نیست کسی نظر بده وطرف رو کسی نمیشناسه اصلا چرا تاپیک زده چه فایده ای داشته به قول شما هان؟ ...[/QUOT

پس خودت جواب خودتو دادی دلیلی نداشت منو ریپلای کنی منم نظرم برا اسی نوشته بودم عزیزم اینقدر شما حرصو جوش نخور و نظراتت به اسی بگو راهنماییش کن و بقیه رو وقتی مخالفتن ریپلای نکن

2740
وای خدا چقدر حسادت یعتی واقعا خاک هااا خاک برا اسم زن برا بعضی ادم های تو ای تایپک اسی جان منم عشق ...

وای دخترم این چه طرز حرف زدنه 

افرین به خودت من تورو تحسین میکنم ک نرفتی بگی خودتو کوچیک کنی اینطور اون میگف ببین چه دختراویزون و پسر ندیده ای  عمرنم بات ازدواج میکرد 

چراغ سبز نشون بدید خودش بخاد پیشنهاد میده ولی هرگز خرگز پیشنهاد ندید اخه نتیجه نمیده

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
وای دخترم این چه طرز حرف زدنه  افرین به خودت من تورو تحسین میکنم ک نرفتی بگی خودتو کوچیک کنی ا ...

عزیزم من نظرم گفتم هرکسی نظری داره شما خواستگاری نکن.

چقدر خوبه که هول منه اگر میدونستم زودتر بهش میگفتم😊 خداروشکر به اون چیزی که میخواستم رسیدم😍

ببین اسم کاربری منو بهش خوب فکر کن.  بیخود نبود اسممو این گذاشتم 

باور کن بخشی از این واکنشا ناشی از حسادته.  والا دمت گرم که با 21 سال سن خیلی هم پخته و عاقل به نظر میای.  

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
حالا چون پیشنهاد دادم بهش بگم برو هر غلطی بکن چون بهت گفتم علاقه دارم پات میمونم؟

افرین جسارتت رو دوست داشتم خیلی خوبه عاقلانه واسه چیزایی که دوست داریم تلاش کنیم که بعدا حسرتش رو نخوریم

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
2706