2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222860 بازدید | 2340 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ولی توی این دوره زمونه تو مخ من یکی نمیره طرف بگه زنم بشینه خونه کارخونه کلفتی بکنه درسته ...

خب عزیزم تو این مدلی هستی میتونی با یکی مثل خودت ازدواح کنی ، برای من مهم نبود قبول کردم

تو ابرهایی نه؟ بیخ ریش خودته خیالت تخت. این اگه خواهان داشت معطل تو نبود زرتی بله رو بده &nb ...

اگر اینجوری باشه که خیلی خوبه😍

چه خوب که خواهانی جز من نداشته و کسی تو زندگیش نیست😍😍

😔😔 شوهرمم همش از عشقای قدیمیش میگه...میگه هیچ حسی قوی تر از عشق نیس ...میگه من عاشق تو نیستم ولی د ...

عزیزم اشتباه راهبردی تو دقیقا همینه 

تو هم بگو منم داره کم کم حسم از عشق به دوست داشتن ساده میره تو هم برام همون قدری که من براتم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
دخترا اگر کسیو دوست دارید جوری رفتار کنید که متوجه بشه  چه میدونم تو اینستا استوریاشو ریپلای ک ...

نخ دادن چیز خوبی نیست.  پسرا برداشت مسائل +18 میکنن ازش.  منم قبلاً  مثل شما فکر میکردم اما چند مورد تجربه کردم دیدم اوه اوه!  ریپلای کردن استوری پسرا اصلا انگار معنی بدی داره براشون 😶

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
عزیزم به منم کمک کن منم از یکی خوشم اومده ولی فک کنم از لحاظ مالی از من پایین تره موندم چطوری مطر ...

عزیزم منکه شناختی از شما یا اون اقا و موقعیتتون ندارم 

شما باید موقعیت خودتون رو بسنجید بعد تصمیم بگیرید چیکار کنید

من اسکرینا رو خوندم برام باور نکردنیه ولی اگر راسته 

بابد بگم که این یا واقعا آدم حسابیه یا خودش اول مخ تو رو زده یه کاری کرده درخواست دوستی بدی 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

از یه لحاظ استارتر آفرین درسته خودت شروع کننده بودی ولی خودت روبی ارزش نکرری وشروطت روگفتی حالا از این به بعد هم سعی کن بهش بفهمونی به هیچ وجه اهل دوستی و...نیستی وفقط وفقط ازدواج مدنظرت بوده وهست اینطوری میفهمه اهل روابط این شکلی نبودی وزمینه ی خیانت هم دراون بستی چون میفهمه طرفش واقعا دوستش داشته نه اینکه پی هوا وهوسش بوده من مردایی روکه باشغل زن مخالف هستن بیشتر میپسندم واقعا زن ظریف تر از اونه که بخواد هم خونه رومدیریت کنه هم کاربیرون رو البته اگه دلیل همسرتون هم همین باشه یعنی اینکه برای زنش ارزش بیشتری قایل هستش

2706