2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست
[QUOTE=212286322]اگه قرار نیست کسی نظر بده وطرف رو کسی نمیشناسه اصلا چرا تاپیک زده چه فایده ای داشته ...

تو برگشتی به بچه های سایت میگی حسود داری توهین میکنی به بقبه بعد میگی نظرته؟

من اتفاقا خوشم اومد از تاپیک دلم وا شد اون قدر خندیدم شماداری حرص وجوش میخوری ریپلاهای خودت به منو بخون ریپلاهای منم بخون من با لحن دوستانه گفتم ولی شما دعوا داشتی

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
تو برگشتی به بچه های سایت میگی حسود داری توهین میکنی به بقبه بعد میگی نظرته؟ من اتفاقا خوشم اومد از ...

اتفاقا شما دعوا داشتی عزیزم بله شما اگه کل پست ها رو خونده بودی میدیدی چه توهین هایی به اسی کردن گفتن اویزونی نمیدونم ترشیدی مگه نمیدونم فلان بنده خدا دلش خواسته اینکارو کنه اگه ادم واقعا میخواد نظر بده بهتره ته دل یکیو خالی نکنه درست بدون توهین نظر بده منم روی صحبتم با بد دهن هایی بود که از دیشب شصت صفحه با توهین برده بودن تاپیک رو جلو واقعا متاسف شدم برا جنس زن که به هم نوع خودشونم رحمی ندارن حتی تو دادن نظر.من نظر خودم برا اسی نوشتم شما اگه میدونی ایکار بده ایکار انجام نده. ولی ادم خودش بهتر میدونه داره چیکار میکنه اسی حتما ظرفیت اون پسر رو میشناخته که اینکارو کرده. موفق باشی.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر بده که برات ناز کنه  چقدر خوبه که پسر برای عشقش ناز نکنه

ایشون مرد سن دار و باشخصیتی هستن

اما خب چه میشه کرد از من شناختی ندارن

من تلاشمو میکنم هرچی خدا بخواد

الهی خوشبخت بشید کنار کسی که دوستش دارید🙏

دیگه ما هر چی بگیم بلاخره یک حرفی توش در میاد بهتره جای خود ادم ها باشید

اسی این داره باهات فقط وقت میگزرونه. اگر فقط تو شرو میکنی به پیام دادن و اون این کار رو نمیکنه بدون که سرکارت گذاشته. البته از روی پیامهاش هم میشه فهمید که سرکارت گذاشته. به خودت بیا دختر یه هو یه ضربه بزرگ نخوری وقتی بفهمی همش الکی بوده.

شوهرت از عشق قدیمش برای خودش بت ساخته یه زن فانتزی تو ذهنشه نه اون دختر  متاسفم که شوهرت این ...

آفرین چقدر عاقل و فهمیده ای

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
اونایی که قضاوت ناحق میکنن باید مواظب حرفاشون باشن خب خداروشکر همه شوهر بچه دارن فقط من مجرد مونده ...

عزیزم غیر از صفحه اول عکس دیگم از مکالمه تون گذاشتی که بخونم؟برام جالبه.انشالله که به بهترین شکل قسمت هم بشین و خوشبخت کنار هم بمونین

اتفاقا شما دعوا داشتی عزیزم بله شما اگه کل پست ها رو خونده بودی میدیدی چه توهین هایی به اسی کردن گفت ...

به نظرم اینا که میگن آویزون و این حرفا، از خواستن چیزی نمیدونن

آدم باید توو این دوره زمونه که همه چیز سخت شده خودشو رها کنه..واسه دل خودش زندگی کنه و کاری به حرف مردم نداشته باشه

مردم هرکاری کنی بهترینم که باشی باز حرف واسه گفتن دارن😂

رهـــا باش ... پرواز کن ... عاشقی کن ... زندگی کن 😍

فقط همین و بس

به نظرم اینا که میگن آویزون و این حرفا، از خواستن چیزی نمیدونن آدم باید توو این دوره زمونه که همه چ ...

دقیقاااااا طرف خودش جسارت کاری نداره بعد اگه یکی یه کار میکنه میان میگن فلانه بابا اون طرز فکرش با تو فرق میکنه حس درونیشم باتو فرق میکنه بتوچه که چرا ایکارو کرده که اینقدر بهش توهین میکنی. بعد جالب اینجاست بهشون بر میخوره بگی شما حسودی حتما که اینقدر توهین بارش کردی.

دقیقاااااا طرف خودش جسارت کاری نداره بعد اگه یکی یه کار میکنه میان میگن فلانه بابا اون طرز فکرش با ت ...

بیخیال عزیزم افکارا متفاوته

مهم کاریه که هر انسانی واسه آرامش و خوشبختی خودش انجام بده و آدم حسرت خوری نباشه😉

شوهرت از عشق قدیمش برای خودش بت ساخته یه زن فانتزی تو ذهنشه نه اون دختر  متاسفم که شوهرت این ...

دقیقا همینطوره. منم یکی توی ذهنم از اینها دارم  . قبلا یه مدت کوتاهی یه دوستی ساده باهاش داشتم. بعد این همه سال اون خدای عشق در نظرم هست. میدونم که این حس در درون من هست چون اون شخص اصلا اون طوری نیست که توی ذهن منه اما گاهی که خوابش رو میبینم همچنان خدای عشق هست برام و در ناخداآگاه ذهنم.

😍😍وای اسی چه قشنگید چه عزیزید الهی تایپک ازدواجتون تایپک نهایت خوشبختیتون رو اینجا ببینم

عزیزدلم حرف دلتو زدی آفرین بهت و کاملا مشخصه ایشونم خیلی دلشونم خواسته😉

درکل یه عاااالمه عشق و خوشبختی رو با کمک خدا براتون آرزو میکنم.

اگرهم حکمت این بود باهم نمونید بازم دوتاتون خوشبخت‌ترین شید

بیخیال عزیزم افکارا متفاوته مهم کاریه که هر انسانی واسه آرامش و خوشبختی خودش انجام بده و آدم حسرت خ ...

دقیقا درکت میکنم من چون خودم همیشه برا اهدافم میجنگم ادم هایی که دل به دریا میزنن رو درک میکنم. اگه اینجور باشه ما باید بگیم حضرت خدیجه هم اویزون بوده دیگه از نظر اینا.

2706