2733
2734
عنوان

بلاخره حرف دلمو به کسی که دوسش دارم زدم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 222859 بازدید | 2340 پست

خب مگ همش باید پسر باید بگه چیه حالا گفته دوسش داره چقد چرتوپرت میگید فقط الکی حرف میزنید 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم فدای سرت  خیلی از دخترا میدونم اینکارو کردن  فقط تایپک من باعث شد بعضی ها با شهامت ...

فدای تو عزیزم 

مهم نیس بابا اینجا یاد گرفتن هنوز تو زمان های قدیم باشن و فکر کنن که خیلی شاخن اگه حرفای قدیمی رو همیشه ادامه بدن 

وقتی که ادم خودش یه شناخت داشته باشه بدون طرف بی جنبه بی ظرفیت نیس گفتنش مشکلی نداره. ممنون خوشبخت باشی.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

به  نظرم اصلا خوب شروع نکردی. خیلی ناشیانه بود. حتی حرف هایی که زدی یه جورایی بهش نقطه ضعف نشون دادی. 

ضمنا یعنی چی که اگه خیانت دیدم سریع تمومش میکنم؟ خب معلومه که  هر کی خیانت میکنه، از خداشه طرفش سریع تمومش کنه و بره تا این بره سراغ مورد بعدی. 

اینجوری هر وقت ازت دلزده بشه بهترین راه خلاصی رو خیانت میبینه!

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

اسی دیگه چت نزار کاش از اول نمیذاشتی این همه انرژی منفی نگیری شماهایی هم که قضاوت بد می‌کنید حالا از روی تجربه و دلسوزی یا اینکه انتظار نداشتین قبولش کنه بیخیال شید این زندگی اسی و خودش پای بد و خوبش میشینه هر چی شد که ان شا‌‌ءالله خیز باشه من دیشب گفتم به هرکس گفتم با فلان دوستم بعد کات شد از این رو میگم آدم به همه همه چیز و نگه بعضیا انرژی منفی دارن و آه شون دامنت می‌گیره کاش اینو سر لوحه زندگی مون کنیم هرچی برامون اتفاق افتاد یا هر تصمیمی داشتیم وهر هدفی فقط با خدا در میون بزاریم زودتر به هدف می‌رسیم تا به عبدش

بهتر بود بجای اینکه رک و مستقیم بهش بگی ذره ذره اینکار رو میکردی. مثلا براش جملات عاشقانه میفرستادی. تو مسیرش قرار میگرفتی و... اینجوری اونم به سمتت متمایل تر میشد از الان 

سایر دوستان هم قبل از اینکه شعار روشنفکری بدین یه کمی تو مسائل روانشناسی و تفاوت جنس زن و مرد در اینجور مسائل هم مطالعه کنید بد نیست

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

اسی کاری با هیچی ندارم 

امیدوارم خوب پیش بره برات

ولی خدایی مدل چت کردنت درست نیست 

لحنت و کلمه هایی ک ب کار میبری 

ب نظرم بیشتر رو حرفایی ک میخوای بزنی فکر کن 

همون روز اول ک برنمیگردن ب طرف بگن مارمولک 

ناموسا این صمیمیت نیست 

ولی وقتی برم دلم برا تو خیلی تنگ میشه :)
@ساعت_شنیی     بنظرم خیلی کارخوبی کردی ک بهش گفتی افرین من خودم اول از بهروزخوشم اومد ...

وای اینجا هم بهروز😂😂😂 چطوری دختر😁😁

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️

اسی بنظرم اون علاقه زیادو نداره به عنوان یه کیس قرار با شما اشنا بشه 

بنظرم بهتر یکاری کنی ببینی میاد طرفت یا نه 

مثلا کلا یهو بهش پیام نده یا خشک باش ببین مشتاق یا نه 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
عزیزم من برفرض اینکه الان کسی باهاشه پیش قدم شدم ولی هنوز به اون مرحله نرسیدم که بپرسم  به هر ...

اگه با کسی تو رابطه باشه تو نفر دوم رابطه میشی 

تو گیساش رو مپیچونی یا اون میاد میپیچونه  

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
وای خدا چقدر حسادت یعتی واقعا خاک هااا خاک برا اسم زن برا بعضی ادم های تو ای تایپک اسی جان منم عشق ...

فاز شما هایی که میگید حسادت چیه  

مگه پسره با اسی ازدواج نکنه قرار بیاد تو نی نی سایت ازدواج کنه اصلا بچه های این جا پسره رو نمی بینند هیچ وقت اون وقت به چیش حسودی کنند!؟

واقعا سوال شده برام با چه استدلالی همچنین حرفی میزنید

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706