2733
2734
عنوان

ارمان و غزاله(کسی از اشناهاشون اینجا هست؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 29843 بازدید | 225 پست
من بودم از زندان ب تیمارستان انتقال پیدا میکردم 😑😑

خب همين ديكه.

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند

شکل چیو کشیده

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش مادر رو تربیت دخترش کار میکرد پا نشه بره خونه پسر غریبه

و البته کاش پدر و مادر آرمان به پسرشون یاد میدادن حق نداره دختر مردم رو ببره خونش و بعد که دعواشون شد بکشتش میتونست از خونه بیرونش کنه فوقش کتک کاری میکردن نه قتل

2731
اینو ارمان نوشته ببینید چقدر بچه بودن واقعا

من میگفتم دست خط من بد خطهه ،ازمن بد خط هم هستش ـ.ـ.. 

ولی حس میکنم دست خط ها یکیه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

مقصر خانواده ارمان هستن 

هم از نظر تربیت اولیه

هم بعدش با کارها و رفتاراشون کار بچشونم خراب کردن

فقط هر کی دوست داره بره پیج مامان غزاله پست مثبت بذاره

وکیلش گفت چهار شنبه صبح اجرای حکمه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اعدام بشه اعتراض میکنن که چرا اعدام شد و نه به اعدام اعدام نشه اعتراض میشه که زنان این سرزمین نادی ...

الان بیشتر از اینکه بحث زنان باشه بحث اینه که پرونده زیادی رسانه ای شده و موافقان اعدام آرمان معتقدن اگر بعد از این همه رسانه ای شدن با کمپین درست کردن و ... از پدر و مادر غزاله به زور رضایت بگیرن آدمهای دیگه هم جری میشن که پس میشه هر کاری کرد و به پشتوانه ی احساسات مردم از مجازات فرار کرد

به نظرم با رسانه ای کردن پرونده هم به آرمان ظلم شد هم به پدر مادر غزاله،چون با اینکار جنبه ی بدآموزی قضیه هم بیشتر شد و یه جورایی خیلیا ضرورت بیشتری برای اجرای حکم احساس کردن،چون حالا دیگه اگر ببخشن خیلیا خیالشون راحت میشه که میتونن هر کاری بکنن و مجازات نشن،از اونورم اگر نبخشن یه عده یه جور دیگه ازشون طلبکارن! 

در کل با رسانه ای شدن پرونده تا این حد و اینقدر کش پیدا کردنش به قول شما هر اتفاقی بیفته یه عده عصبانین،و این وسط پدر و مادر غزاله هر تصمیمی بگیرن یه عده ازشون طلبکارن،چیزی که مشخصه اینه که حال پدر و مادر غزاله هیج وقت خوب نمیشه

من میگفتم دست خط من بد خطهه ،ازمن بد خط هم هستش ـ.ـ..  ولی حس میکنم دست خط ها یکیه

نه غزاله خطش درشت و قشنگه

پسره ریز و‌کج و کوله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا غزاله خیلی خوس خط بوده دست خط دومیو بزور میخونم

ن من برای پسره رو گفتم  ارع دختره بهتزه از ارمانه

الان بیشتر از اینکه بحث زنان باشه بحث اینه که پرونده زیادی رسانه ای شده و موافقان اعدام آرمان معتقدن ...

دقیقا مثل ریحانه جباری

خانواده یارو گفتن اگه ببخشیم ابرومون میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و البته کاش پدر و مادر آرمان به پسرشون یاد میدادن حق نداره دختر مردم رو ببره خونش و بعد که دعواشون ش ...

دقیقا به دلیل کتک کاری این اتفاق افتاده...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706