2733
2739
خواهرمن دوسال نگرفتن تا واکسن زدن با اینکه رعایت هم میکردن کل خانواده گرفتن  قبلا هم نود درصد ...

احسنت دقیقاً   مردم ماهم که خیلی ساده  گول این توجیهات رومی خورند  عین کبک سرشونو زیربرف کردند  کمی هم به اطراف توجه نمی کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوم شما اصلا حرف منو متوجه شدین؟؟؟یا ضریب هوشتون خیلی پایینه؟گفتم مثال کسی که احتمال فوت ۱۰۰ درصد ...

😏 این لبخند کجکی من یادت بمونه،البته اگه خدا مجال داد و خواست که یه روزی آگاه بشی و ادعای هوش و فهمت و پس بگیری،متاسفانه الان شستشو مغزی داده شده ها و اونایی که بشون هر چی دیکته بشه قبول میکنن خودشونو عقل کل میدونن اونایی که یکم فکر میکنن و تحلیل و براشون سوال پیش میادو همه چیو کور کورانه قبول نمیکنن بی‌شعور و جاهل و بیسواد و ضدعلمن 

آفرین دقیقاً سیامک اطلسی و عزت اله مهرآوران ۱ ماه بعددوز دوم درگیرشدند وفوت    فکرشو بکن ...

دقیقا

نقش واکسن ایمن کردن بدنه در برابر ویروس. کلا نباید بعد واکسن کسی مبتلا بشه

2731
 هروقت مجلس تصویب کرد میشه قانون وگرنه قانونی نیست اجبارم نیست همسرمن کارمنده نزده هیشکیم تا حا ...

دیگه من بی‌تقصیرم

ولی همون عده ایی که واکسن نمیزنن جون اونایی که واکسن زدن رو تهدید میکنن

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
احسنت دقیقاً   مردم ماهم که خیلی ساده  گول این توجیهات رومی خورند  عین کبک سرشونو زیر ...

هرچی دکترای ویزیتور دارو واکسن میگن تکرار میکنن تفکر و مطالعه دیگه تو کشور ما وجود نداره فقط شده تکرار حرفای بقیه حتی پزشکای ما بشدت ادمای بی مطالعه و بیسوادی هستن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
بخاطر این مبتلا میشن که واکسن خودش از ویروس نرده ساخته شده و بعد تزریق دوز اول ایمنی بدن تا پنجاه در ...

نه به خداقسم این اطرافیان من که مبتلا شدند دقیقاً ۱ماه از دوز دومشون گذشته بود که دو سه خانواده بودند  واکسن زده هاشون  از واکسن نزده ها شدیدتر مبتلا شدند

😏 این لبخند کجکی من یادت بمونه،البته اگه خدا مجال داد و خواست که یه روزی آگاه بشی و ادعای هوش و فهم ...

شما یا من کادر درمان ؟؟؟😂😂😂به خودتون فکر کنین و رحمت بر امیر کبیر دلسوز 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2740
مثل من😂😂😂😂

😂😂

همه خانواده زدن جز من 

والا واکسن نیست معلوم نیست چی ساختن میگن واکسنه 

بریم واکسن بزنیم چند سال بعد عوارضش نشون میده که چ مریضی هاایی گرفتیم از این چیزی که ب ما زدن اسمشو گذاشتن واکسن 😐😐

واکسن نخواهم زد 😂😂

دیگه من بی‌تقصیرم ولی همون عده ایی که واکسن نمیزنن جون اونایی که واکسن زدن رو تهدید میکنن

ما واکسن نزدیم نمی‌ترسیم ولی شماکه زدید ایمن بشید از نزده ها میترسید یه زمانی این میشه جوک برای دنیا😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دقیقا نقش واکسن ایمن کردن بدنه در برابر ویروس. کلا نباید بعد واکسن کسی مبتلا بشه

عزیز اون کامنت منو خوندی؟

دوستاااااان گل توجه کنید 

لطفا توجه کنید 

بعد از تزریق دوز اول ایمنی بدن تا پنجاه درصد میاد پایین و تو این دوره یک ماهه نباید جوگیر شد و گفت من دیگه ایمن هستم نه 

بلکه تا چهارده روز بعد از تزریق دوز دوم شما ایمن میشید در برابر ویروس 

و اغلب واکسن ها ویروس ضعیف شده هستن پس باید مراقب بود

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
کادر درمان ها هم که زیاد فوتی داشتن 

بله چون واکسن نزده بودیم و همش دنبال کار مریضا بودیم تو محیط الوده

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍