2703
2553

چقدر دلم میسوزه که همه باهم نمیتونن یه کار مشترک انجام بدن.

تا واکسن نیومده بود همه دولت رو به فحش بسته بودن که چرا واکسن نیس داریم میمیریم..حالا که اومده طاقچه بالا میزارن.

وقتی خود پزشکا اول از همه زدن نمیدونم این خاله خانباجیا رو چه حسابی واکسنو مضر میدونن.

از ماست که برماست

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه به فکر حمایت از تولید ایرانی هستی بدون چرت میگن که این واکسن ایرانیه.برداشتن نمونه خارجی ها رو ی ...

من به کشورم و جوونای شبیه خودم خوشبین تر از شمام🙂

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
من به کشورم و جوونای شبیه خودم خوشبین تر از شمام🙂

اکثر جوون های نخبه ایرانی از کشور مهاجرت کردن حالا به هر دلیلی 

منم خوشبینم ولی تو این بحث واکسن باید واقع بین بود.چیزی به نام واکسن ایرانی نداریم.

مردم از سایپا و ایران خودرو حمایت کردن.مگه ذره ای کیفیت محصولاتش بهتر شد

2720