2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان همه زدن واکسن کرونا 

خیلی خنده داره ترسیدن ازش😂😂😂

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2738
میزنین؟ 

😐😐نه نزنیم این چه سوالیه 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
و چرا نزدید؟

من منتظر سبد متنوع واکسن ایرانی ام😅

ولی بی شوخی اینجا فقط سینو میزنن...یمدت برکت بود ک خودم کرونا داشتم گزاشتم ۱ ماهم بگذره...الانم ک فقط خارجی دارن...فعلا صبر کردم دیگ🤔

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

من نزدم هنوز 

البته هنوزوقت نکردم که برم تست بدم وبعدش واکسن بزنم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

خانواده و دوستان من کلا واکسینه شدیم و حقیقتا دیگه چیزی به اسم کرونا نداریم راحتیم 

2706