2737
2739

من فعلا نزدم چون باردارم بعد زایمان در اولین فرصت واکسن میزنم

قرار نیست هرکی واکسن زد نگیره یا نمیره فقط احتمالش پایین میاد

مثلا اگه بدون واکسن زدن احتمال مرگ یا وخیم شدن حال بر اثر ابتلا به کرونا با توجه به سیستم ایمنی بدن فرد ۶۰ درصد باشه با تزریق واکسن میشه ۳۰ درصد صفر نمیشه ولی خب همینم خوبه باز

این درصدا رو همینجوری برای رسوندن منظورم گفتم

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
منم نزدم وتصمیمی برای زدنش ندارم وقتی واکسنی که زدن ونزدنش هیچ فرقی نداره تازه خیلیا تاحال مبتلا ن ...

بخاطر این مبتلا میشن که واکسن خودش از ویروس نرده ساخته شده و بعد تزریق دوز اول ایمنی بدن تا پنجاه درصد پایین میاد و چهارده روز بعد از تزریق دوم ایمنی به بالاترین حالت میرسه

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفت اجباریه؟

اصلا اجباری نیست حتی فرانسه و چندتادکشور دیگه اجبار رو ورداشتن اینطوری میگن اونایی که ترسو هستن برن بزنن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
2738
کی گفت اجباریه؟

پیش ما گفتن از آخر آبان اجباری میشه وهرکی نزده باشه تا اونموقه باید بره پول بده بخره یعنی اگه نزنی رفتی دکتر یا داروخونه بهت خدمات نمیدن حالا نمیدونم والا راسته یا دروغ

من خودم و همسرم و بچه هام زدیم منتها دوز دوم رو خارج از ایران زدیم بچه هامم یک دوز خارج از ایران زدن فایزر رو ایران قبول نکرده بهمون کارت نمیدن مجبوریم بازم بزنیم۰😑😑😑

دقیقا نطر منم مثل شماست  منم نمیزنم. مگه دیوانم ویروس را وارد بدن خودم کنم. ولی خیلی رعایت میک ...

آفرین دقیقاً

سیامک اطلسی و عزت اله مهرآوران ۱ ماه بعددوز دوم درگیرشدند وفوت    فکرشو بکن تاحالا کرونا نگرفته بودند

نیما کرمی مجری صبحی دیگر شبکه آموزش تا حال مبتلا نشده بود ۱ماه ونیم بعد دوز دومش شدیداً مبتلاشد وکارش به درگیری ریه ورمدسیویر کشید بااینکه مسن نیست و بیماری زمینه ای نداشت  

اخه توجیه طرفدارای واکسن اینه که شدید نمی گیری که برعکسشو دیدیم  وشدید هم بگیری می گن واکسن باعث می شه نمی میری    کسی هم بمیره می گن پیش می آد یامی گن مشکل از طرف بوده  خلاصه توجیه قانع کننده ای نیست به هیچ وجه    حال عوارضش بماند

من کلا تصمیم دارم نزنم

نمیشه که باید بزنی .یه مدت دیگه طرح خانه به خانه هم میذارن .دیگه هیچ کار نمیشه بکنی حتی یه بانک رفتن ساده هم نمیذارن

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
ما با اونا کاری نداریم 

هروقت مجلس تصویب کرد میشه قانون وگرنه قانونی نیست اجبارم نیست همسرمن کارمنده نزده هیشکیم تا حالا حتی ازش نپرسیده چرا نزدی تازه شغلشم دقیقا همون جاییه که واکسن رو وارد کردن بعد اینم نمیتونن چیزی بگن رای دیوان عدالت اداری هست که تا وقتی زنده ای شناسنامه ایرانی داری هرجای دولتی موظفه بهت خدمات بده و صد البته که وزارت بهداشت قدرت قانون گذاری نداره فقط میتونه ترسوهارو بترسونه 😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند