2737
2734
شما یا من کادر درمان ؟؟؟😂😂😂به خودتون فکر کنین و رحمت بر امیر کبیر دلسوز 

شما واقعا کادر درمانی؟ پس چطور هنوز فرق مایه کوبی و واکسن کرونا رو نمیدونی؟ 🤐 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما یا من کادر درمان ؟؟؟😂😂😂به خودتون فکر کنین و رحمت بر امیر کبیر دلسوز 

کادر درمان مگه کیه؟عزیزم من زمانی کنکور دادم که هر کسی مدرک نداشت زمانی که رشته ریاضی رو نخبه ها میرفتن محض اطلاعت من ارشد برق دارم،آگاهی و فهم لزوما تخصص مرتبط نیاز نداره به ذهن باز و تحلیل گر نیاز داره حالا محض اطلاعت کادر درمانی که دقیقا معلوم نیست تو بیمارستان چیکار میکنی،کلی پزشک و متخصص هست که مخالف واکسیناسیون هست من بیسواد اینا چی اینا هم بیسواد؟

هرچی دکترای ویزیتور دارو واکسن میگن تکرار میکنن تفکر و مطالعه دیگه تو کشور ما وجود نداره فقط شده تکر ...

حالا شما که انقدر ادعاتون میشه چقدر درباره واکسن و کرونا و ساختش خوندین؟

که پروردگارت تو را رها نکرده است. 🤍
2731
شما واقعا کادر درمانی؟ پس چطور هنوز فرق مایه کوبی و واکسن کرونا رو نمیدونی؟ 🤐 

من از مایه حرف زدم ؟؟؟شما که میدونی  بفرما 

بله من کادرم 

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
کادر درمان مگه کیه؟عزیزم من زمانی کنکور دادم که هر کسی مدرک نداشت زمانی که رشته ریاضی رو نخبه ها میر ...

من خواهرم پزشکه دامادمون پزشکه پزشکم داریم هیچ مخالفتی از سوی جامعه پزشکی رخ نداده خانوم برق 

شما تو زمینه برق احضار نظر کن وقتی یه صفحه ایمونولوژی نخوندی حد خودتو بدون

ای یاور انکه یاوری نداردمرسی که هستی خدا جونم♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2740
الان یعنی کادر درمان اصلا مبتلا نشدن؟

چرا دا ریم مبتلا هم میشن ولی سطحی رد میشه چون پاندمی بالاس مبتلا میشیم وگرنه اونم نمیشیم اگه واکسیناسیون کامل شه 

من از مایه حرف زدم ؟؟؟شما که میدونی  بفرما  بله من کادرم

شما زمان امیر کبیر رو مثال زدید درباره مایه کوبی یکم مطالعه کنید چندجا میگید کادر درمانید ازتون سوال میشه زشته ندونید ما که کادر درمان نیستیم مهم هم نیست بدونیم نهایت به ما میگن ضد علم ادعایی هم نداریم 😂😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
حالا شما که انقدر ادعاشون میشه چقدر درباره واکسن و کرونا و ساختش خوندین؟

کاری به ساختنش نداریم چون رشتمون داروسازی نیست که حتما بریم از مراحل ساختش خبردار بشیم.

مهم نتیجه ی کاره