2737
2734
عنوان

ب نظر شما این شوخیه یا مسخره کردن؟

783 بازدید | 71 پست

این چند روزه خانواده همسرم تو باغ (ما یک سالو خرده ایه عقدیم خونه خودمون نزفتیم هنوز)مشغول بودن و شیره انگور درست میکردن منم ب خاطر همسرم رفتم کمک و این چند روزه اونجا بودم شوهرم یه پسرخاله داره که به همه تیکه میندازه شوخی میکنه کلا ازاین ادماس ک مسخره بازی درمیارن کلا 

من کلا زیاد باهاش حرف نمیزنم و صمیمی هم نیستم 

ایشون متاهل هم هستن همو تو دیدار های خانوادگی میبینیم

هرسری منو میبینه میگه چقد لاغر شدی !داره برعکس حرف میزنه چون من یه پنج کیلیویی وزن اضافه کردم نه خیلی چاقم نه خیلی لاغر میشه گفت تو پرم 

سر سفره میگه تو لاغر شدس زیاد بخوز

هی میپرسه چند کیلویی 

هی با وزن من حرفاس مسخزه نیزنه بقیه هم میخندن منم سکوت میکنم لبخند میزنم ولی واقعا دگ ناراحت شدم اینبار

اخه با یه خانوم درمورد وزنش مگ شوخی میکنن

ادم سر سفره غذا میخوره باهاش شوخی میکنن ک لقمه بمونه تو گلوش و خجالت زده شه جلو همه؟

من ب همسرم گفتم برگشت حرفایی ک زد ک اره تو حساسی چقد گیر میدی اون اخلاقشع میگم من ناراحت میشم خجالت زده میشم ولی اخرش باز مقصرشدم من!

گفتم تو بدون بی احترامی و بی ادبی چون من نمیتونم چیزی بهش بگم تو بفهمون بهش ک من ناراحت میشم ک دگ نگه میگ خیلی ناراحت میشی دگ نیا تو جمع خانوادگی من چون ما اینجوزیم بقیه هم اوک ان🙁

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

ببخشید ولی کلا مقصر شوهرته . 

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی شوهرت هیچی نگفت 😐😐

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
2740

شوهرت برینه بهش درست میشه

بهش بگو

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

از همسرتون انتظار دفاع نداشته باشید چون کودک نیستید 

خیلی شفاف بهشون بگید راستش من از این رفتار و حرف شما ناراحت شدم چون نه در شان من هست و نه شما 

لطفا تکرار نکنید

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡