2737
2734
عنوان

ب نظر شما این شوخیه یا مسخره کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید چون شوهرت زبون نفهم تشریف داره،ناچار باید تمام  قدرت تو جمع کنی و اینبار که این پسرخاله رو دیدی حرفی زد با تمام قدرت ولی مودبانه جوابشو بدی،همین دفعه باید محکم میگفتی نه لاغر نشدم،چاق شدم شما مشکلی داری؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
بهش بگو آره من چاقم ، آخه از شعور تو کندن به وزن من اضافه کردن😏

عزیزم میتونم جوابای خوبی بهش بدم ک دهنشو ببنده منتها من نمیخام خودم جواب بدم چون همه اونجا خانواده شوهرن عروس حرفی بزنه جرش میدن ناراحت میشن باید یکی از خودشون جواب ایشونو بدون بی ادبی بده ک تموم کنه ک اونم همسرمه ک متاسفانه اصلا درکم نکرد

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
2731

بی اعتنایی کن .وقتی شوخی کرد بدون اعتنا  بهش اخم کن تا حساب کار دستش بیاد 😏

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!
عزیزم میتونم جوابای خوبی بهش بدم ک دهنشو ببنده منتها من نمیخام خودم جواب بدم چون همه اونجا خانواده ش ...

غلط کردن،جر بدن ینی چی،حرفتو بزن تاکسی بگیر پاشو بیا خونه خودتون

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خب دوبار جوابش رو بده تا بشینه سرجاش  ظرفیت خودتم ببر بالا یکم  من دوست شوهرم بهم گفت. ا ...

ی بار میگن دوبار میگن هی جلو همه میگه در حدی ک بقیه برمیگردن اندام منو زیر نظر میگیرن

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
2740
اخه حرفی بگم شوهرم و مادرش بهم میپرن و دعوام میکنن ناراحت میشن کسس ب خانوادشون حرفی بگه ب خاطر همین ...

یعنی شما جزو خانواده ی همسرتون حساب نمی شید ؟

به نظرم از اول نباید جوری رفتار می کردید که به خودشون اجازه ی هر چیزی رو بدن

علت و چاره ی کار رو در خودتون جست و جو کنید

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

قشنگ داره هیکل تو برانداز میکنه 

چقدرررر از این مردای لوده بدمممم میاد خدا نصیب نکنه

مطمئنم هر چی بگی میگن اه چ بی جنبه س حساسه 

جات بودم فاصله میگرفتم ازشون

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ی بار میگن دوبار میگن هی جلو همه میگه در حدی ک بقیه برمیگردن اندام منو زیر نظر میگیرن

خب پس کوتاهی از خودت بوده که ساکت نشستی جوابشو ندادی 

توام به شوخی یه چیزی بهش میپروندی

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶