2737
2739
عنوان

ب نظر شما این شوخیه یا مسخره کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 71 پست

نامزد منم خیلی هوای خانوادشو داره 

ولی من خودم هر کی ناراحتم کنه جوابشو میدم 

یبارم بابام با پدرش حرف زد و گف اگ دختر ما رو نمیخواید شمارو بخیر و مارو ب سلامت 

ما ب امید شما جگر گوشمونو فرستادیم اونجا 

نه ک ببرید اذیتش کنید

(خواهر زاده نامزدم خیلی چرت و پرت میگه )

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

ببین منم مشکل توروداشتم دقیقاچن بارم ب شوهرم باملایمت گفتم دقیقاحرفای شوهرتوروگف.اخرش یه دعوای اساسی ومشتی کردم باش گفتم نمیگی بدرک خودم یجوری توجمع جوابشومیدم که دیگه احترامی براش نمونه😎هیچی دیگه خیلی خوشگل رفته بودگفته بوددیگه مسخره بازی درنیارین.پدرش بود😐

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا فعلا ک ب من کفت نیا تو جمع ما ناراحت نیشی

کلا اینا مریضن من خودم جایی سر کاربودم جلوی چشم من یه آقایی با برادراش وپسرعموهاش تلفنی فحش به خانمش میداد حتی فامیلهاش هم  به خانمش فحش میدادن بهشون اعتراض میکردم میگفتن شوخی میکنیم خانم هم پشت تلفن فحش میدادظاهرشون دعوا بود ولی هم خانم هم آقا هم فامیلهای آقا میگفتن شوخی میکنیم

کم هم نمیارن

2728

خودت میگی مدلشه پس داره شوخی میکنه.ولی خوب درست نیس اصلا این شوخیا.از شوهرت انتظار نداسته باش.کمتر مردی میره به رفقاش میگه با زنم درست حرف بزنین چون مطمئنا بعدش دست میکیرن و مسخرش میکنن.خودت جواب بده دیگه.حالا یا با اخم و تخم یا با شوخی و مسخره بازی

ببین منم مشکل توروداشتم دقیقاچن بارم ب شوهرم باملایمت گفتم دقیقاحرفای شوهرتوروگف.اخرش یه دعوای اساسی ...

گفت هرچی میگی بگو خودتو از چشم بنداز  تو جمع ما

یاهم میگه ناراحتی نیا

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
هیزی نمیبینه اینو میگ فقط شوخی میکنه شوخه با همه شوخی میکنه

وقتی اون حرفو میزنه بقیه نگات نمیکنن اندامتو با چشماشون غورت نمیدن ببینن راست میگه یانه همشون عالی هستن و مطمئنی قلب مریضی بینشون نیست ذهن خوانی بلدی و ذهنشونو میخونی؟به نظرم کارش خیلی چیپ وزشته جوابشو بده به شوهرتم کاری نداشته باش که ناراحت میشه یانه مگه توکه ناراحت میشی برااون مهمه؟

وقتی اون حرفو میزنه بقیه نگات نمیکنن اندامتو با چشماشون غورت نمیدن ببینن راست میگه یانه همشون عالی ه ...

ب همسرم گفتم گفتم حتی جوری شد داماد خالت برگشته اندام منو‌نگاه میکنه وزنمو میپرسه ولی متاسفانه اخرش کلی سرم پشت تلفن داد زد و گوشیو روم قطع کرد

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             
2740
گفت هرچی میگی بگو خودتو از چشم بنداز  تو جمع ما یاهم میگه ناراحتی نیا

وای خب نرو.ینی خودم بودم نمیرفتم

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
ب همسرم گفتم گفتم حتی جوری شد داماد خالت برگشته اندام منو‌نگاه میکنه وزنمو میپرسه ولی متاسفانه اخرش ...

هعی 😥چی بگم عزیزم فقط خودتی که میتونی این مشکلو حل کنی یا جوابشو بده و اول آخرشو یکی کن یا اگه نمیتونی حرفاشو به کلیه ی چپت بگیر ووقتی حرف میزنه اصلا به روش نخند و غذاتو بخور خودش حس ضایع بودن بهش دست میده وقتی عکس العملی حتی درحد نگاه کردن بهش نداشته باشی 

ب همسرم گفتم گفتم حتی جوری شد داماد خالت برگشته اندام منو‌نگاه میکنه وزنمو میپرسه ولی متاسفانه اخرش ...

شوهرت باشون صمیمیه مشکلی با این شوخیها نداره خوشش هم میادپس توقع نداشته باش اعتراض کنه اون آقا هم اختلال شخصیت داره عمرا اگردست از کارش برداره مگراینکه درمان بشه