2737
2739
عنوان

ب نظر شما این شوخیه یا مسخره کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بی فرهنگ و بی شخصیته. هر سخن جایی هر نکته مکانی دارد. نمیشه ک ادم هرچی دلش خاس درباره بقیه بگه اسمشو بزاره شوخی یا رُک بودن. ناراحتیتو بروز بده ک بفهمه

متنفرم از آدمهای حسود و عقده ای 😒
2731
خیلی بده یه سریا با همههه چی شوخی میکنن ظاهر،وزن،شغل،خانواده من بدم میاد با این چیزا شوخی بشه

اونم با نامحرم اونم در حد نظر دادن تو اندام😳

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

بهش بگو آره من چاقم ، آخه از شعور تو کندن به وزن من اضافه کردن😏

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
2740

بعضي از افراد خيلي شوخ هستن منظوري هم ندارن برادركوچيكه منم همينجوريه كسي از دستش درامان نيست 

فعلا كه برادر منو همه جا دوستش دارن 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
از همسرتون انتظار دفاع نداشته باشید چون کودک نیستید  خیلی شفاف بهشون بگید راستش من از این رفتا ...

اخه حرفی بگم شوهرم و مادرش بهم میپرن و دعوام میکنن ناراحت میشن کسس ب خانوادشون حرفی بگه ب خاطر همین کمک خاستم از همسرم ک کسی ناراحت نشه 

وگرنه من خودم میتونم از خودم دفاع کنم

میرسم به هرچی که میخوام😌🤲🏻❤️خدایا شکرت.             

هی خواهر منم زیاد شنیدم این مدل ادما فقط میخان حرف بزنن من از یه نفر نمیشنوم از همه میشنوم. منم برگشتم گفتم اونی که میخاست بپسنده پسندیده خودمم از خودم راضیم تا دهنشون بسته شه

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

حرفش بسیار بسیار بسیار زشته 

شوخی با وزن و حجم غذایی که کسی میل میکنه نهایت بیمزگی و بیشعوری هست مخصوصا یک خانم جوان تازه وارد به فامیل 

وظیفه بزرگترهای فامیل و در درجه اول شوهرتونه که ایشون رو توجیه کنن 

رعایت ادب رو نکردن معاشرت رو کم کنید

بگو فکر کنم آرزوت بوده ترازو بشی اینطوری حساب گرم گرم وزن منو داری 

من شوهرم اینطوری به یه خانوم دقت کنه حسابشو میرسم چه خانوم خوبی داری چیزی بهت نمیگه 

توپو بنداز تو زمین اونا زنش حسابشو برسه ، ولی اینارو قشنگ با خنده و بیخیالی بگو 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خب دوبار جوابش رو بده تا بشینه سرجاش 

ظرفیت خودتم ببر بالا یکم 

من دوست شوهرم بهم گفت. اااا تو که هنوز زنده پس کی میمیری.اینقد ناراحت نشدم چون میدونم که اخلاقشه و به همه همینو میگه 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶