2737
2739
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434733 بازدید | 1636 پست
سلام خدا امواتتون رو بیامرزه، به نظر من لزومی نداره بدونه هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت بهش نگو. ما یه آشن ...

با نگفتن اینکه ایشون به دنیاش نیاورده حق الناس به گردنش میفته. شما خودتو بزار جای مادر فوت شده دوس داری بچت هبچوقت ندونه تو به دنیاش آوردی اما فرصت مادری کردن براشو نداشتی؟ حق داره بدونه و گاهی بره سر قبر مادرش. خودخواهی هست که واقعیت رو ازش پنهان کنن. 

لطفا خانوم جلسه ای ها ریپلای نکنن                                          

سلام رضوان جان داستان تون رو خوندم خدا امواتتون رو بیامرزه و ب شما صبری عنایت کنه. بچه هاتون زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ بشن. 

لطفا با همسرت صحبت کن تااین فکر تز سرش بیفته، باورکن این شهادت نیس حتی اگه کسی بره و کشته هم بشه شهید نیس وقتی زن و بچه ات رو بدون حامی ول کنی و بری حق الناس بزرگی گردنت میفته باید اون دنیا جواب رنجهایی ک میکشن رو پس بدی. کشور خودمون اولویت داره تا ب کشور غریب ساکنین همون کشورها برن بجنگن جونای مملکت ما ب فکر پیشرفت و ابادانی کشور خودمون باشن لزومی نداره برن مملکت غریب بجنگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قفل نکنم میترکه؟ بچه ها لطفا گزارش نزنین اگر باردارین و باعث ناراحتیتون میشه حلال کنین و لطفا ت ...

من که باردار نبودم ولی حالم خیلی بد شد خدا بهت صبر بده 😭😭🖤

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2731
مامان سجاد تو مراسم با چادر سفیدی که قرار بود سرم کنم اومده بود چادرو بهم داد بلند زجه میزد میگفت ...

حیف از زندگیش   حيفه این مرد به این مهربونی بره زیر خروارها خاک    کاش آدمایی مثله همسر من این جور می‌شده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7420303/دوس-دارین-رمان-بزارم-رمان-پرستار-شیطون-من?postId=211724866

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
2740
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7420303/دوس-دارین-رمان-بزارم-رمان-پرستار-شیطون-من?postId=2 ...

فقط متاهلا۱۸+

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
خدا رحمتشون کنه عزیزم  تو این راه تنها نیستی گل. همه مون داریم صیغل داده میشیم. مثل ققنوس آتیش ...

🖤🌹

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
استارتر عزیز از وقتی بیدار شدم خوندم داستان زندگی مادرتون و‌ خودتونو یه جاهاییش گریه کردم، یه جاهای ...

ممنونم از شما و وقتی که گذاشتید🌹

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
خدا پدر و مادر مهربونتو رحمت کنه عزیزم.منم29 ماه رمضون امسال پدر مهربونمو از دست دادم حسرت بوسیدن دس ...

خدا رحمتشون کنه 🖤

جنت جایگاهشون

عزیزم از داستانت متوجه شدم انسان معتقدی هستی. منم مشکلی دارم که حل نمیشه و خانواده م مخصوصا مادرمو پ ...

انشاءالله حاجت روا باشی🤍

لیلا خانوم از صبح  تا حالا... از اول تا صفحه بیستو نه تمام زندگیتون و نظرات دوستان رو خوندم و خ ...

ممنونم از شما و نظر دل آرام کنندتون🌹

استارتر واقعا زندگیتون عجیب و زیبا و ناراحت کننده بود...من نمیخوام به هیچ کسی توهین کنم اصلنم دوست ن ...

خوشحالم که دیدتون تغییر کرد

من بخاطر طلبه بودن همسرم خیلی اذیت شدم

هم توی خانواده،هم اجتماع

طعنه زیاد شنیدم

نمیتونستم برای تک تکشون از زندگی و همسرم بگم تا دیدشون تغییر پیدا کنه

حتی اگر توی این تاپیک دو نفر هم مثل شما نگاهشون تغییر پیدا کرد،خوشحال میشم

ممنونم🌹