2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434772 بازدید | 1636 پست
خیلی حس بدیه انگار به زور نگهش داشتم دوست داره بره هی وصیت نامه شهید حججی رو برام میخونه

سری بعد خوند بگو خب حفظم میخواهی من این بار برات بخونم

بگو دور از جون چیزیت شد منم میرم شوهر میکنما

تازه اون مثل تو ۴ تا بچه نزاشت

دور از جونش البته

زبونم لال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایوووول تاپیک لیلا جون داغ ترین تاپیک امروز شده

قفل نکنم میترکه؟

بچه ها لطفا گزارش نزنین

اگر باردارین و باعث ناراحتیتون میشه حلال کنین و لطفا تاپیک رو ترک کنین

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
سری بعد خوند بگو خب حفظم میخواهی من این بار برات بخونم بگو دور از جون چیزیت شد منم میرم شوهر میکنما ...

وای دهنم باز نمیشه اینارو بگم

میگه میشی همسر شهید.اجرت با خداست

میگه بلاخره هممون رفتنی هستیم.چه بهتر که با شهادت اون دنیامونو تضمین کنیم

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2740
وای دهنم باز نمیشه اینارو بگم میگه میشی همسر شهید.اجرت با خداست میگه بلاخره هممون رفتنی هستیم.چه ب ...

وایی رضوان جان فقط لطفا و خواهشا کوتاه نیا اصلا

واقعا درست نیست رفتن پسرعمو

الهی از سرش بیفته

وایی رضوان جان فقط لطفا و خواهشا کوتاه نیا اصلا واقعا درست نیست رفتن پسرعمو الهی از سرش بیفته

دلم میخواد از سرش بیفته

چیز بدی نیست

خیلی تفکر زیباییه اتفاقا

ولی من تحمل ندارم

نمیکشم واقعا

تنها پناهم بعد از خدا، طاهره

در هر صورت باید خر بزنی

هم گاج سخته

هم قلم چی

بخوابید اگه نمیریزید سرم

من جاتون استرس دارم

البته کار خوب شماها میکنیدا

ن من ک خودم واسه درس کشتم الانم خاندار هستم البته با افتخار

حتی شاید تا دکترا برم

ولی خیلی هم واسه درس خودتونو هلاک نکنید اما حتما کار کنید

@tabassom111    

بلاخره نوشتم حرفایی که تا الان رو دلم سنگینی میکرد رو :)

دلم میخواد از سرش بیفته چیز بدی نیست خیلی تفکر زیباییه اتفاقا ولی من تحمل ندارم نمیکشم واقعا تن ...

ببین خیلی زیباست میدونم

همسر خودم عاشق حضرت رقیه است ارادت ویژه داره اسمشون میاد میزنه زیر گریه

همسرمم رفت واسه ثبت نام من نزاشتم با اینکه خودمون ۲ نفریم

وای ب حال شرایط شما با ۴ تا بچه و دست تنها

2706