2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434931 بازدید | 1636 پست
کاملا حق داری ولی اول باید ت  قوی باشی تا خانوادتو قوی نگه داری گریه کردن اصلا بد نیست،گریه ک ...

ممنونم از کمکت🖤🌹

خدا پدرتون رو بیامرزه

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

الان که اینارو مینویسم،سارای ۱۵ ساله،علی ۱۳ ساله و فاطمه ۷ سالم خوابن

زینب کوچولوی تو‌ دلم هم شد محرم حرفایی که  تا چند ساعت پیش نزدمشون

میشه برای شادی روح همه اموات یه فاتحه بفرستین؟

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیروز بعد از نماز صبح دستمو گرفت گفت ما که آخرش می‌میریم چرا سعادت شهادت رو از خودمون محروم کنیم؟

بگو بشین سرجات تو میمیری راحت میشی من باید سه تا بچه رو سر و سامون بدم

بیا تو بچه بزرگ کن من برم شهید شم

یه دختر ترک . سارای هستم 
2731
الان که اینارو مینویسم،سارای ۱۵ ساله،علی ۱۳ ساله و فاطمه ۷ سالم خوابن زینب کوچولوی تو‌ دلم هم شد ...

شوهرت این همه بچه رو می خواد به امون کی ول کنه بره؟هرجوری شده نزارش لیلا

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان
اقا طاهر رفت؟؟؟؟

نذاشتم بره

ولی هر روز اصرار میکنه

میگه بدون رضایتت رفتن به دلم نیست

ولی موندن هم به دلم نیست

نذاشتم بره ولی هر روز اصرار میکنه میگه بدون رضایتت رفتن به دلم نیست ولی موندن هم به دلم نیست

رضوان جان اصلا نزار بره مخصوصا اینکه پدر و مادرت و مادرشوهرت رو هم از دست دادی و کسی رو نداری کمکت کنه اصلا کوتاه نیا از سرش میفته 

سفت و سخت مخالفت کردم شاید خدا دیگه دوسم نداشته باشه ولی من دیگه کشش رفتن‌طاهر رو ندارم دیگه تحمل یه ...

خوب کردی

بگو تا کشور خودت،تا خانواده خودت هستن

هیچ چیز دیگه ای نباید اولویتت باشه

خیلی حس بدیه

انگار به زور نگهش داشتم

دوست داره بره

هی وصیت نامه شهید حججی رو برام میخونه

2706