2733
2734
عنوان

بیایین داستان زندگی من وعشقم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 115 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوسه ماهی گذشت عروسی خواهر مینا شد و منم دعوت بودم و رفتم که شاید همه بگین کاش نمیرفتی 😞 تو عروسی مادر مسعود هم بود و  از من خوشش اومد و همونجا آدرس گرفت و از مادرم خواستگاری کرد

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2740

وااای چشمتون روز بد نبینه که مینا چه حالی شد😞😞عروسیو ول کرد و رفت یه گوشه عذا گرفت   وگناه من چی بود آخه 😞😞منم بهش گفتم خیالت تخت من قبول نمیکنم  و بهت نامردی نمیکنم هیچوقت

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 

چندروز گذشت و  خواهر مسعود میره خونه مینا تااز من تحقیق کنه     مینا هم سیاست نگه نمیداره و جوری رفتار میکنه که خواهر مسعود میفهمه از لج داره رفتار میکنه و ازاین وصلت ناراحته

خواهر مسعود میره خونه و واکنش مینا رو تعریف میکنه و مسعود شروع میکنه به خندیدن  که اره میدونم دختره عاشقمه هرروز که بیرون میرم پرده اتاق تکون میخوره منو نگاه میککه از پنجره ولی چه فکری با خودش کرده و من اصلا به اون نگاه هم نمیکنم 

2706