2737
2734
عنوان

بیایین داستان زندگی من وعشقم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3918 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقن حقوق کجا حسابداری کجا😐

حالا کدوم بهتره من گیج شدم😶😐😑🤪

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
2728
صد در صدددددددددددد حقوق😐

جان مااااا آخه یکم سخته میگن برای خانوم فقط وکالت اونم ک درد سر داره اما حسابداری آسون تره راحت ترم براش کار هست 😶😑😞

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
جان مااااا آخه یکم سخته میگن برای خانوم فقط وکالت اونم ک درد سر داره اما حسابداری آسون تره راحت ترم ...

بله اگه معیارت راحتی با حقوق چهارتومن هست حسابداری عالیه😐

تاپیکامو نخون  
بله اگه معیارت راحتی با حقوق چهارتومن هست حسابداری عالیه😐

🥵🥵🥵🥵😭

خوب پ همون حقوق میرم

ببین الان تو مسیر زندگی منو متحول کردی عاااااا😂😂

🥵🥵🥵🥵😭 خوب پ همون حقوق میرم ببین الان تو مسیر زندگی منو متحول کردی عاااااا😂😂

اگه علاقشو داری واقن رشته عالی ایه یه پرونده در ماه داشته باشی برات کافیه بعضی پرونده ها میلیاردی حق الوکاله دارن اصن

تاپیکامو نخون  
2738

سلام حس ششمی میشه بگی آخر و عاقبت من چی میشه

تو خونه می مونم یا زن فعالی میشم؟

کادویی جهیزیه گلدان و شمعدان ابگز  ظروف سرامیک و دکوری. انواع مدل مجسمه پلی استر  فروش کلی و جزئی  قیمت کف،   آدرس مصلی ‏سرخس۲ -ولایت۱۲نبش شهید محمدی۳