2733
2734
عنوان

از دست همسرم ناراحتم+اسکرین پیامامون

| مشاهده متن کامل بحث + 2600 بازدید | 38 پست
چه جوری سواستفاده کنن

یکی میگف شماره نامزدش رو گرفته رفته به نامزدش گفته این دختر به درد تو نمیخوره باهلش ازدواج نکن

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا قضیه پسر عمو رو نباید می گفتی بهش

نباید نیست بابا من نگفتم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️تایپیک شیشمم رو بخون توضیح دادم راجبش

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2731
با ارامش باهاش صحبت کن ودلیل کارش رو بپرس .حتی بگو برات بنویسه اگر نمیتونه به زبون بیاره

آره اینم میشه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
😐خب عاشق باشه دلیل نمیشه از همدیگه قاسم کنیم خیلی اتفاقا تو گذشته آدم افتاده دلیل نمیشه تزشون فرار ...

باید خودمون جای  طرف باشیم هیچ وقت نمیتونیم قضاوت کنیم .مگر اینکه برای خودمون اتفاق افتاده باشه

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .
حیف این مرد نیست به حرفش گوش ندی بخاطر یه شب مهمونی ببین چطور نازتو می‌کشه بجاش میخواد ببرت بیرون&nb ...

آخه یه شب نیست که گلم همیشه من نیستم از بعد ازدواج خب همه میدونن همسرم باهاشون مشکل داره دیگه

آره همه چیش خوبه جز این قسمت حساسیتاش

2740

من جای تو بودم نمیرفتم .وقتی میگه ن و اصرار داره حالا ی مهمونی چیه که اینقدر اعصاب خودت و شوهرت رو داغون کنی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
آخه یه شب نیست که گلم همیشه من نیستم از بعد ازدواج خب همه میدونن همسرم باهاشون مشکل داره دیگه آره ه ...

من درکش میکنم کاملا حق داره دوس نداره کسی که قبلا تورو به چشم عشق میدیده دوباره ببینه چه اشکالی داره تو نباشی مگه چیه یه مهمونی الکی بزار خیال شوهرت راحت باشه

👈🤷👉
من جای تو بودم نمیرفتم .وقتی میگه ن و اصرار داره حالا ی مهمونی چیه که اینقدر اعصاب خودت و شوهرت رو د ...

اره خب وقتی میگه نه یعنی نه فقط میخوام بدونم رفتارم باید چی باشه شما بودین چیکار میکردین

من درکش میکنم کاملا حق داره دوس نداره کسی که قبلا تورو به چشم عشق میدیده دوباره ببینه چه اشکالی داره ...

آره همیشه به غرورش احترام میذارم ولی خب بدم میاد این همه حساسه و اینکه اومد خونه دیگه نباید قهر کنم🤦🏻‍♀️یا ناراحت باشم چون فکر میکنه به خاطر اونه

ولی من این رفتارشو دوست ندارم در واقع

باید خودمون جای  طرف باشیم هیچ وقت نمیتونیم قضاوت کنیم .مگر اینکه برای خودمون اتفاق افتاده باشه

خب منم خودم گذاشتم حای طرف 

کلی مهمونی پیش میاد ک هم نامزد سابق من هست هم همسر سابق شوهرم و عین خیال دوتامون نیست دیگه اون قضیه ها تموم شده اینهمه حساس بازی الکی قابل فهم نیست البته این نظر من شاید خیلیا نمیتونن هضم کنن

ای جان چقدر دوست داره😍😍😍😍😍😍

منم دوسش دارم کلا همه چیش خوبه جز این قسمت حساسیتش که اصلا دوسش ندارم

2706