2733
2734
عنوان

از دست همسرم ناراحتم+اسکرین پیامامون

| مشاهده متن کامل بحث + 2572 بازدید | 38 پست
اره خب وقتی میگه نه یعنی نه فقط میخوام بدونم رفتارم باید چی باشه شما بودین چیکار میکردین

هیچی دیگه قهر نکن بجاش شما هم فردا شب بگو پس دوتایی بریم بیرون.ی موقع هایی هست هر چی بیشتر مسائل رو کش بدی بیشتر خودت ادیت میشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

حقیقتا حق با همسرتونه خودتونو بزارید جای همسرتون تا درک کنید که نخواد شما و خودش تو اون جمع قرار بگیره 

بنظر من دوتایی برید بیرون و لذت ببرید..لزومی ندارد حتما تو اون مهمانی باشید 

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی دیگه قهر نکن بجاش شما هم فردا شب بگو پس دوتایی بریم بیرون.ی موقع هایی هست هر چی بیشتر مسائل رو ...

دقیقا 🤕باید کوتاه بیام تو این مورد

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
منم دوسش دارم کلا همه چیش خوبه جز این قسمت حساسیتش که اصلا دوسش ندارم

اونی ک اول و آخر واست میمونه همسرته !

پس زیاد اصرار نکن واسه مهمونی

دوتایی برید بیرون

بیشتر هم خوش میگذره

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
2728

[QUOTE=210035158]اونی ک اول و آخر واست میمونه همسرته ! پس زیاد اصرار نکن واسه مهمونی دوتایی برید بیرون بیشتر هم خو ...[/QUOTE

😢😢😢کلا باید قید خانواده پدریمو بزنم پس

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

با توجه به تاپیکی که توش درباره ی دخترخاله ها و اینا که شوهرت رو دوس داشتن یا میخواستن باهاش ازدواج کنن،زیاد سر این مسئله حساس نباش اشکالی ندارع شوهرت دوست داره که این رو میگه و این رو هم بگم که بنظرم چون خیلی هستن که میی دوست داشتن با شوهرت ازدواج کنن ممکنه بینتون تفرقه بزارن و باعت جداییتون زبونم لال بشن😙❤

با توجه به تاپیکی که توش درباره ی دخترخاله ها و اینا که شوهرت رو دوس داشتن یا میخواستن باهاش ازدواج ...

اره شرایط متقابلی داریم تو این مسئله ولی خب دیگه قیدشونو زدم تقریبا، پدر مادر خودم و خانواده مادری نه فقط پدری مشکلشه

2740
منم وقتی بچه بودم بابام هیچ موقع خونه فامیلای مامانم نمی یومد فکر کنم طبیعیه

عرض کردم که فقط با یکی از عمو ها و عمه ها و پسر عمو مشکل دارن بقیش اوکیه🙌طبیعی بودنش هم که بله هست دلیلشم منطقیه منتها مقصود من چیز دیگه ای بود...

نه که شما بعد چند ماه اظهار نظر میکنی فاز عوض میشه بیخیالش میشم بعد کلا یادم میره چی ب چی بوده😂