2733
2739

بچهااااا من قبلا هم راجع‌به مشکل همسرم با پسرعموم که قبلا خاستگار سفت و سختم بود گفتم براتون...

حالا فرداشب خانواده پدریم مهمونی دارن آقا از وقتی فهمید اونم هست میگه نه ما نمیریم ولی نمیگه مشکلش پسرعمومه اما من میدونم مشکلش اونه 

من اصراری ندارم چون اون اونجاس بریم حتما ولی خب از وقتی ازدواج کردم تو بیشتر جمعای خانواده پدریم فقط من نیستم چون همسرم مشکل داره باهاشون

الان پیامامون میذارم اولش که بهش نگفتم میخوایم بریم اونجا همش قربون صدقه میرفت ولی وقتی گفتم قاتی کرد بعدش اومد معذرت خواهی که خودمون میریم باهم ولی من جوابشو ندادم

شما باشید چیکار میکنید؟اومد خونه رفتارم چی باشه؟

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

استارتر لطفا اگه اسکرین میخوای بزاری قبلش چند بار فکر کن ممکنه کسی از اسکرین ها سواستفاده کنه🙏🏻

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر لطفا اگه اسکرین میخوای بزاری قبلش چند بار فکر کن ممکنه کسی از اسکرین ها سواستفاده کنه🙏🏻

از چیشون؟بالا و پایینو برش دادم

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2728
2740
شما جای ایشون بودید وبر عکس بود چکار میکردید . مثلا جایی میرفتید که میدونید یک نفر عاشق همسرتان بود ...

نه خب ولی همیشه نمیاد همه هستن جز من

از چیشون؟بالا و پایینو برش دادم

آره دقیقا چن وقت پیش یکی میگف یه کاربر شماره نامزدش رو گرفته به نامزدش پیام داده این دختر به درد تو نمیخوره و اینا 

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   
آره دقیقا چن وقت پیش یکی میگف یه کاربر شماره نامزدش رو گرفته به نامزدش پیام داده این دختر به درد تو ...

نه حواسم هست اونارو

شما جای ایشون بودید وبر عکس بود چکار میکردید . مثلا جایی میرفتید که میدونید یک نفر عاشق همسرتان بود ...

😐خب عاشق باشه دلیل نمیشه از همدیگه قاسم کنیم خیلی اتفاقا تو گذشته آدم افتاده دلیل نمیشه تزشون فرار کنه 😑

2706