2737
2734
عنوان

زندگیم نجات بدم یا........(داستان زندگیم )

| مشاهده متن کامل بحث + 218648 بازدید | 643 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اون موقع پوستم سبزه تند بود لهجه داشتم

تو مدرسه اونجا هیشکی بهم محل نمیذاشت

خیلی باهوش و درس خون بودم ولی معلمام بهم توجه نداشتن توجهشون رو دخترای خوشگل و پولدار و پارتی دار بود

سال چارم ابتدایی یکی وارد مدرسمون شد ی دختر سفید تپل چشم های درشت سبز یشمی با موهای روشن و پر و بلند و خیلی مهربون دخترای مدرسه عاشقش شده بودن اسمش مریم بود

مریم از رو مهربونیش با من رفیق شد و به مرور زمان شدیم دوست صمیمی اما مریم یهو بهم بی توجه میشد چون کلی دختر دورش میگرفتن و عاشقش بودن

2731
مامانم چون از بابام متنفر بودم از طریق یکی برا بابام نگهبانی ی اداره توی شهر دور پیدا کرد و بابام کا ...

مثلا چه چیزایی رو میدیدی؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2738

نمیدونم چرا ما جوونا با این سنای کم باید اینقدر درد بکشیم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

اخرای پنجم ابتدایی من دچار بلوغ زودرس شدم

صورتم پر از مو شد ابروهام فوق العاده کلفت پوستم تیره و پر از جوش به علاوه صورت و بدنم لاغر بود

دیگه شده بودم مضحکه مدرسه هیچ دختری غیر از مریم بمن محل نمیذاشتن

سرگروه میشدم تو کلاس هیچ کس دوس نداشت بیاد تو گروهم یادمه ی بار سرگروه بودم وسط کلاس وایسادم کنار بچه های معدل بالای دیگه و معلم میگفت کی میخواد بیاد گروه من هیشکی دستش بلند نمیکرد تا اینکه به اجبار بچه هارو مینداختن تو گروه درسی من

2706