2733
2734
عنوان

چگونه خودارضایی را ترک کنید

7686 بازدید | 205 پست

سلام دوستان من خودم مدتی این مشکل را داشتم 

اما خوب خدارو شکر موفق شدم ترکش کنم و می‌خوام روشم را با شما درمیون بزارم چون مطمئنا شما هم مثل من کلافه شدید

بچه برای شروع باید بگم که فقط با اراده نمی‌تونید نیاز جنستون رو کنترل کنید بلکه باید مهارش کنید چون این یه نیاز کاملا طبیعی هست و با اراده نمی‌تونید پاسخ گوی نیازت باشی (نمی‌گم اراده تاثیر ندارع بلکه در کنار اراده باید خودتونو کنترل کنید)

راهی که بالا گفتم برای خودم نهایتا تا دوهفته جواب داد من در کنار کارهای بالا از روش اعداد مقدس استفاده کردم اعداد ۳٫۶٫۹اعداد مقدسی هستند که با کلی جستجو تونستم روش رو پیدا کنم خوب بریم سراغ روش

سه بار صبح خواسته ای که دارید مثلا من این کار را ترک کردم موفق شدم شش بار ظهر ونه بار شب بنویسید به مدت ۲۰روز هروز این کار رو تکرار کنید

من که ترک کردم والان خیلی خوشحالم که موفق شدم امیدوارم شما هم موفق بشید یادتون نره خواستن توانستن است

واسه چی ترک کنیم؟ وقتی هیچ جایگزینی براش نداریم؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم این کارو نمیکنم ولی واقعا فشار جنسی دارم شرایط ازدواج ندارم

منم شرایط ازدواج ندارم. اگه انجام ندم همش خواب جنسی میبینم

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

بجای این کارا یکم رو اوضاع گرونی کنترل داشته باشید و شرایط و مهیا کنید تا جوونای مملکت بتونن راحت ازدواج کنن چون این یه نیازه طبیعیه و تا اخر عمر از هر طریقی بخوای سرکوبش کنی بالاخره از یجا میزنه بیرون

«روی سخنم با شما نیست»

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2706