2733
2739
عنوان

زندگیم نجات بدم یا........(داستان زندگیم )

| مشاهده متن کامل بحث + 218480 بازدید | 643 پست

یادمه تو ی خونه قدیمی بودم ی بار از اون خونه ها که چندین اتاق توی حیاط بزرگ بود و دراشون جدا میشد ماهم توی اتاقاش بودیم

ی همسایه داشتیم ی پسر جوون بود

مامانم از صبح تا ظهر میرفت بیرون منم تو خونه فقط گریه میکرد اون پسر هم عصبی میشد میومد دعوام میکرد و ی چاقو میذاشت رو گوشم میگفت گوشت میبرم بهش نمک میزنم میخورم

گاهی هم منو از خونه مینداخت بیرون و هر وقت مامانم میخواست بیاد یکم زودترش منو تو خونه راه میداد پسره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اینکه رفتم مدرسه

مامانم حتی روز اول مدرسه جشن شکوفه ها باهام نیومد و داداشم فرستاد با من بیاد مدرسه

تو مدرسه هم دوست زیادی نداشتم ولی همون یکی دوتا هم دلخوشیم بودن خیلی باهوش و زرنگ و درس خون بودم

ولی خیلی دلخوشیم طول نمیکشید چون تا میومدم ی جا دوست پیدا کنم و عادت کنم سال بعدش نصف شب بخاطر بدهکاریاشون بارمیکردن میرفتن ی شهر دیگه

بابامم عاشق مامانم بود و ی ادم ضعیف و مطیع مامانم هرچی میگفت میگفت چون و همه شهرایی که رفتیم مامانم نظر داد

دوم ابتدایی شیش ماه توی روستا بودیم شیش ماهش ی شهر دیگه

بابام تو اون زمان چندسال شغل ثابت نداشت مغازه میذاشت جمع میکرد یا ابدارچی میشد و همچنان کلی بدهی بالا میاورد

یهو میدیدی ی بدهکار میومد تلویزیون خونمون برمیداشت میبرد

یا میومدن دم خونه از بابام میپرسیدن

منو لایک کنید لطفا😙

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
2728

مامانم چون از بابام متنفر بودم از طریق یکی برا بابام نگهبانی ی اداره توی شهر دور پیدا کرد و بابام کارش ثابت شو براش بیمه میریختن اما همچنان حقوق بابام ناچیز بود و ما فقیر

مامانمم خیلی راحت شده بود دیگه با مردهای مختلف درارتباط بود و منم سر تموم قراراش میبرد و من جزیی ترین چیزاهارو میدیدم

خب

میگفت عاشق که بشی ترکت میکنن💔 میگفت دلبسته بشی ترددت میکنن💔 میگفت پول داشته باشی دنیا رو خریدی وگرنه میڱذره یه عمری تو هیچ خوشی ای ندیدی💔 بیچاره منی که فکر میکرد تو واقعی دوسش داری✨ زندگی قشنگ نیس فقط اداشو در میاره⚡ از همه رسیدنا ما فقط دستمون به غم رسید✨ قبل تو هبچکس بعد تو هیچکس✨ آرزو کنم برگردی برگشتن بلدی؟:) برای آرامش دلم صلوات میفرستی خواهر؟💛 خدایا منو به مراد دلم برسون خودت می‌دونی که چقدر تو دلم پر گریه هس🥺⁦❤️⁩ ممنونم خدا جونم ممنونم بهترین خدا ممنونم واسه همه چی ممنونم ⁦⁦☘️⁩⁦❤️⁩ من می‌دونم که خدا منو بالاخره به مراد دلم میرسونه چون من به خدای مهربونم ایمان دارم😍 خدایا شکرت واسه همه چی🙃⁦❤️⁩ شکرررررر خدا جوووونم😊⁦❤️⁩ 
2738

وای مامانت داشته با زندگیتون چیکار می‌کرده 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

تا اینکه سال سوم ابتدایی خونه رو میبرن یکی از شهرهای اصفهان

بدبختی های من از اونجا شروع شد

پدر و مادرم اصلا به این فکر نمیکردن چه اسیبی به ما بچه هاشون وارد میشه

و چقدر من تو حسرت این بودم که کنار خاله و دایی و عمه بزرگ بشم

مامانت خیانت ک میکرد از اون مردا پولم میگرفت؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁