2737
2734
عنوان

زندگیم نجات بدم یا........(داستان زندگیم )

| مشاهده متن کامل بحث + 218454 بازدید | 643 پست

عزیزم شما باید اول از همه با خواستگارتون حضوری چند جلسه صحبت کنی بعد تصمیم بگیری ازدواج همیشه راه حل نیس گاهی از چاله در  اومدن و تو چاه افتادنه،دقیقا مامانتون هم خواسته با ازدواج از خونه پدری فرار کنه که شرایط بدتری براش درست شده تا بهتر،تو تا خواستگارتو حضوری ندیدی تصمیم نگیر چون ادما پشت تلفن خیلی فرق دارن با رو در رو دیدنشون،تو تا نبینیش نمیتونی بفهمی چه جور ادمی هستش،درضمن در مورد تجاوز هم به نظرم از اولش بگی بهتره چون یه عمر نمیتونی با استرس زندگی کنی با این حرف هایی که در مورد مادرتون گفتید مطمئن باش یخورده باهاش لج کنی یا لو میده یا هم ابزاری برا تهدید استفاده میکنه ازش که به خواسته اش برسه،درضمن با خواستگارتون باهم یه مشاوره قبل ازدواج باهم برید کمکتون میکنه که به درد هم میخورید یا نه،موفق باشید

با ديدن سايت ها و كليك كردن كسب درآمد به صورت دلاري ريالي و ارزديجيتال . هر كدوم دوستان كه قصد سوال ...

چه جوری میتونم پیام بدم؟ نوشته دسترسی امکان پذیر نیس

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر داستان زندگیتو خوندم و خیلی دلم شکست 

خواهشا خواهشا خواهشا اون مرده هم که پولداره، یه مشاور ازدواج خوب و باسواد پیدا کنید چندین جلسه مشاوره ازدواج برین، نذار این یکیم به یه شکست توی زندگیت منجر شه تو دیگه تحمل سختی رو نداری 

یه مشاور ازدواج خوب تاکید میکنم خوب چون خیلیاشون  بی سوادن پیدا کنین و برید مشاوره

بالاخره من ماندم و من، من از من رنجیده است، هیچ کس نیست برای پادرمیانی

شما که میگی نون شب نداشتین بخورین چطوری بابات زرت و زرت وام می‌گرفت اصلا از کدوم بانک میگرفته اونم بدون ضامن و پول ؟چون منم دنبال وامم میپرسم

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
2731
سرنوشتت قشنگه اما به اندازه خاطرات سارا جذاب نبود. ببخشید البته. من خاطرات تنهایی های سارا را تا ال ...

لامصب مگه فیلم سینمایی یا رمانه که جذاب نبود😐😐😐😐😐

یعنی اینجا باید به جذابیت داستان زندگی نمره بدی؟ خاطرات زندگی مردمو میخونی بعد میگی عسیسم شرمنده جذاب نبود ده امتیاز منفی، باس جذاب تر میبود صحنه های خشن و جلوه های ویژه ی بیشتری میداشت به نظرم خاطرات زندگی سارا از نظر فیلم نامه جذابیت بیشتری داشتتتتت

پناه بر خدا از دست شماها

سلام متاسفانه تاپیک های تجاوز نی نی سایت رو میخونی معمولا دختره دوست پسر داشته و پسره با ترفند و زو ...

شما همونایی هستین که همش میگین اگر تجاوزی شده تقصیر دختره بوده کرم از خود دختره بعدم میزنین تو سر دختره تا به مرحله خودکشی برسه اون پسره هم راست راست برا خودش ول بچرخه چون افرادی مثل شما این حقو بهش دادن و دختره رو مقصر دوستن و میگن به هذ حال مرده شیلنگش دست خودش نیست کافیه یه دختر باز ببینه فوری... 

اسی من بهت پیشنهاد میکنم که کاری جایی پیدا کنی لازم شد کلفتی هم بکنی ولی با پولی که بدست میاری صرف درس ش اینا نکنی. تو فقط و فقط 6 ماه بری کلاس ترید و معامله ارز دیجیتال و بعد 6 ماه تمرین و آموزش کار خرید و فروش ارز دیجیتال یاد بگیری سال بعد همین موقع انقددددد پول بدستت میاد که من تضمین میکنم برات. فامیل ما 14 سالشه و الان تو حسابش چند میلیارد داره وسال پیش فقط با 500 هزار تومن شرو کرد. ناگفته نماند که این وسطا ضرر هم کردااا. ولی خیلی آسون دوباره چند برابر کرد پولش و. البته یه پیشنهاد بود. آرزوی خوشبختی تو میکنم عزیزم. من به عنوان یه مسلمان از ته ته ته قلبم برات دعا میکنم. قطعا خوشبخت میشی. هیییییچ شکی ندارم که تو خیلییی خوشبخت میشی. تو قلبت پاکه. هیچکس نمیتونه اندازه ی تو قوی باشه. من چقد ناشکرم که با چه چیزا ناراحت میشم.تو برای من شدی عبرت و تجربه. من مطمئنم که خدا کل خوبی های دنیا رو نصیبت میکنه. منتظر باش خدا با لبخند منتظرته. 😍 خودتو آماده کن برای قهقهه های از ته دل. با نی نی هات. انقددد خوشی میبینی با غرور سرتو بالا میگیری. از ته دل برات آرزوی خوشبختی میکنم😍😍😍😍تو چقد قویییی هستی آخه من حیرانت شدم😍

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔
م ن از سال ۹۵خیلی تلاش کردم انسان باشم ولی هیچکس این فرصت نداد بهم کار کنم هر جا رفتم سابقه کا ...

اینکه بریدی و دوختی که خدا برای تو کاری نکرده ،

آخه دختر خوب این چه حرفیه  من دختری رو میشناسم ۳۸ ساله بود  از اقواممون ، بسیار زیبا ، تحصیلکرده ، با خانواده ، نجیب و متین و بااخلاق بود . یه خانوم کامل بود چون اهل دوست پسر و اینحرفا نبود و شر و شور نبود خاستگاری نداشت اصلااا

من شنیده بودم یبار تو فامیل یه خانوم بی شعور و عقده ای به دخترش میگفت فلانی و ببین ترشیده بیچاره ، مثل این میترسم بشی..... بخدااا فقط لبخند زد و نگاش کرد  خیلی آروم بود واقعااا ...... دیگه نمیخام طولانیش کنم فقط آخرش بگم الآن ۶ ماهه ازدواج کرده خاستگاری براش اومد که هیچ کس به گرد پای پسره هم نمیرسید 

از خودشم ۱سال بزرگتر بود خوش تیپ و با کمالات و باخانواده و بااخلاق ،.... دختره از خیلی آدمایی که توی ۲۲ ۲۳ ازدواج کردن و جدا شدن و ..... خوشبخت تر شد 

من حرف شمارو قبول ندارم با کمال احترام ، جواب پاکی و نجابت و خوبی بما برمیگرده قطعاااا

اما این روش که شما در پیش گرفتی یا نمیدونم میخای بگیری راهی نیستش که مقصدی داشته باشه 

از قدیم گفتن بار کج هیچوقتتت به منزل نمیرسه  راستم گفتن ، البته این انتخاب شماست ولی فقططط بدون آخرش افسردگی و تباهی و حتی میتونه خودکشی باشه 

فکر نکن من ازون آدمای مذهبی هستمااا، نه

اتفاقا حجاب خیلی معمولی و راحتی دارم چون آرامش خوبی باهاش دارم . امااا معتقدم ارزش واقعی هر زن در دست نخورده بودنش هست وگرنه چه فرقی بین دستمال و یه زن بازیچه میتونه باشه

2738
رفت و ی دقیقه بعد اومد گفت صاحبخونم خونش کنار خونمه تورو خدا بیا تو منو میندازه بیرون گفتم نه من بای ...

اون لحظه چرا مقاومت نکردی؟ جیغ نزدی؟ هلش ندادی؟ فرار نکردی؟ دفاع نکردی؟

میدونم قطعا انجام دادی ولی چرا به اندازه کافی نبوده؟

نمیتونم تصور کنم تو تقلا بکنی و یه پسر همچنان بتونه کارش رو انجام بده!

مامانم خیلی رفتارهای بدی باهاش داشت ی بار گفته بودچرا عکس های زشت میدی به دخترم مثل طالبان میمونی ...

عزیزم همینکه از خونه بابات بری و از این اوضاع نجات پیدا کنی یعنی خوشبختی مطمئن باش ازدواج کنی بهتره برات موضوع تجاوز هم نگی بهتره برو ترمیم