2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903793 بازدید | 158296 پست
سلام  من هنوز اقدام نکردم.ان شالله بزودی  فقط نمیدونم چرا حس میکنم دیر باردار بشم. اخه م ...

نه اصلا یاد کاربر فتروس اقتادم میگفت خواهرش دیر باردار شد اونم حتما دیر باردار میشه درست همون ماه اول اقدامش باردار شد😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هی خواهر مگ میشه غصه نخورم، توکلمون فقط ب خدا هست امروز گفت مرضیه چیزی دلت نمیخواد گفتم با این همه ا ...

مرضیه ماهی نه میلیون قصد داریم..ناشکری نکن..😅😅😅..جالب اینجاش همشون روزی تموم میشه که من موقه زایمانم وزایمانمم جزئشونه😅😅اوضاع ما قمر در عقربه بدجور..😅

2731
خدا ب همشون خیر بده و براشون خوب بخاد 

الهی امین🙏🙏

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
۱۱ ۱۳ ۱۵ ۱۷ اگ کیت نمیزنی اینمدلی  اگ کیت میزنی از بد پاکی هرروز ی کیت اوج ک رفت اقدام ۲۴ ساعت ...

ممنون عزیزم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده

من تابحال کیت نزدم اوج که رفت یعنی دوتا خط پررنگ افتاد؟ از تو عکسا دیدم

سر صبح اقدام داشتین 

نه ساعت ۱ اینا

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2740
مرضیه ماهی نه میلیون قصد داریم..ناشکری نکن..😅😅😅..جالب اینجاش همشون روزی تموم میشه که من موقه زایم ...

من فقط اسفند ماه نزدیک ۱۸میلیون باید بدم واسه امینو و انومالی و اکو خواهرجان با حقوق ۷ تومنی شوهر قسط بانکا و اجاره خونه من مغزم سوت کشید🤪🤪🤪 حالا همسرم میگ غصه نخور خدا بزرگه میرسونه گفتم باشه ی سنگ میزارم کنارم هرروز زیرش نگاه میکنم ببینم خدا واسم پول میفرسته میزنه تو سرم میگ از دست این حاضرجوابیات

مرضی قرص جلوگیری ادما بی اعصاب میکنه

یکم ادم عصبی میکنه ولی سعی کن خودتو کنترل کنی

مرضیه من ۴ هفته و پنج روزم ساک بارداری هنوز دیده نشده شیاف هم میزنم تا کی وقت داره ساک؟ 

۷هفته۶ روز

2706