2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907518 بازدید | 158349 پست
ممنون عزیزم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده من تابحال کیت نزدم اوج که رفت یعنی دوتا خط پررنگ افتاد؟ ...

بله

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ولی بد هیسترو شانس بارور شدنت خیلی بالا میره

مرسی خدا کنه 

دیگه حالم از این وضعیت بهم میخوره هیچوقت فکر نمیکردم یه روز واسه بچه اینقدر عررر بزنم شوهرم میگه دیونه شدی 

کاش بقیه لال میشدن اینقدر سیخ نمیزدن منم غلط میکردم یه بچه بیارم تو این دنیایی که خودم حالم ازش بهم میخوره 

همه چیش درد و عذابه یه روز خوش نداریم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی خدا کنه  دیگه حالم از این وضعیت بهم میخوره هیچوقت فکر نمیکردم یه روز واسه بچه اینقدر عررر ...

بیاد دنیات میشه گل و بلبل بزو هیسترو بد یکم ب بدنت استراحت بده و اقدام برو مطمئنم میای میگی مرصیه باردارم اینم تیترمه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
وای خیلی قاطیم انگار همه چیم ب هم خورده سر درد سینه درد بیخوابی تهوع وااااای

اب زیاد بخور یکم بهتر میشی اگ نه گلاب بو کن

واقعا خدا ب هممون صبر بده

من که بریدم فقط بخاطر شوهرم میخواستم بچه دار شم اون الان میگه غلط کردم نمیخوام ولی واقعن از حرف بقیه نمیکشم دیونه ام کردم از دوست وآشنا خودیو غیر خودی انگار هیچکاری ندارن رسالتشون فقط بچه دار کردن ماست

من فقط اسفند ماه نزدیک ۱۸میلیون باید بدم واسه امینو و انومالی و اکو خواهرجان با حقوق ۷ تومنی شوهر قس ...

مرضیه همه همینن..🤦من با دارو وآزمایش اینا که هرماه یچی مینویسن ماهی قشنگ وحداقل خرجهای خونه خودمون ماهی راحت ۱۶_۱۷تومن کلن هزینمونه..ینی همه چیمون ازوقتز شرو شد که من باردار شدم ووقتی تموم میشه که من زایمان میکنم ..😅😅🤦 ولی دلم میسوزه براهمسرم واقن..از اول نذاشت برم سرکار..هیچ درآمدیم ندارم ..خودم....

نگران نباش آزمایشش و بفرست دوستان راهنمایی میکنن خیلی ها مشکل شمارو داشتن و الان بچه هاشون بغلشونن

سلام عزیزم ببخشید مهمان داشتم الان وقت کردم بفرستم

من قراره به زودی مادر بشم. خدایا مرسی
من که بریدم فقط بخاطر شوهرم میخواستم بچه دار شم اون الان میگه غلط کردم نمیخوام ولی واقعن از حرف بقیه ...

بیکارن دیگ کاش همه چیز به عهده خودمون میذاشتن ک هروقت خودمون صلاح دونستیم بیاریم

مرضیه همه همینن..🤦من با دارو وآزمایش اینا که هرماه یچی مینویسن ماهی قشنگ وحداقل خرجهای خونه خودمون ...

😂😂😂من داروهام ک خداتومنه باز شما وضعیتتون بهتر از منه، خداراشکر کن

2706