2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907518 بازدید | 158349 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم هر ک طاووس خواهد جور هندوستان کشد تو خودتو ناراحت نکن برااین مسائل😂

هی خواهر مگ میشه غصه نخورم، توکلمون فقط ب خدا هست امروز گفت مرضیه چیزی دلت نمیخواد گفتم با این همه ازمایش مگ میشه دلم چیزی بخواد ۱۳ همین ماه ازمایش تیرویید دارم بعد هم باید ببرم پیش متخصص غدد ک اون ببینه نظرش بگه نزدیک ۴۰۰ باز افتادیم میشینم لیست هزینه درمیارم میگم خدایا شکرت کاش بارداری منم بدون هزینه بود

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
من از بارداری اینجوری تصور داشتم که یکی دوبار اقدام میکنی و باردار میشی و تموم!!!

😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
هی خواهر مگ میشه غصه نخورم، توکلمون فقط ب خدا هست امروز گفت مرضیه چیزی دلت نمیخواد گفتم با این همه ا ...

میفهمم چی میگی فداتشم اوضاع اقتصادی همه یجورایی خرابه امیدمون ب اون بالاییه عزیزم 

مرسی عزیزم جواب میدی خدا به دل مهربونت هر چی میخوای بده❤️

ولی بد هیسترو شانس بارور شدنت خیلی بالا میره

میفهمم چی میگی فداتشم اوضاع اقتصادی همه یجورایی خرابه امیدمون ب اون بالاییه عزیزم 

اره اینجا دوستانی داشتم ک تو یه شرایط خیلی بد ک گیر کردم پول کم اوردم واسه ی ازمایش هزینه بالا کمکم کردن ک بموقع بدمش و تو دلیم حفظ کنم ک تااخر عمرم مدیونشونم و انشالله بتونم ی روزی محبتشون جبران کنم

برای باردار شدن عزیزم البته پسر خیلی دوس دارم🙃 ولی خوب باردار بشم سالم باشه هرچی باشه

۱۱ ۱۳ ۱۵ ۱۷ اگ کیت نمیزنی اینمدلی 

اگ کیت میزنی از بد پاکی هرروز ی کیت اوج ک رفت اقدام ۲۴ ساعته تا کمرنگیش

2706