2752
2734
عنوان

کیکم خراب شد 🥲

637 بازدید | 32 پست

بیکینگ پودر نزدم جلوی چشمم بود ولی یادم رفت بزنم 

خمیر شده پفم اصلا نکرده 🥲💔 

حالا  چکارش کنم بریزم سطل آشغال ؟

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(

اسی جان ومامانایی که فرزند کلاس اولی یاابتدایی دارین ،حتماتت تاپیکمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من کیکو در هر شرایطی می‌خورم 😂😂❤️

مث من 😂😂😂

همه میدونن کیکام مالی نیس سمتشم نمیان 😂😂😂

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

شکلاتیه؟

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
2706