2737
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903873 بازدید | 158296 پست
یا مثلاً دوباره زنموم زنگ زده حین حرف زدن با مامانم گفته بگو سمیرا بذاره حامله بشه دیر شده☹️ دارم ک ...

بخدا این حرفا هیچی نیست شما حساس شدین نسبت ب حرفا 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختره عزیزمم

به سلامتی خوش قدم باشه😍😍

خوشبحالت که دیگه آخرشه و زایمان می‌کنی من چون بچم سال دیگه بدنیا میاد حس میکنم دوسال باید بارداری بکشم😅

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
شما سینه توو فشار نده اون داره زایمان میکنه فشار بده شیرش بیاد

اها مرسی🤕🙈

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731
استرس چرا؟وقتی بیخیال بارداری شدی باردار میشی،بقیه باید حرفی برای گفتن داشته باشند شماچرا حرص میخوری ...

دقیقا خواهرمم میگه هر وقت تونستی بهش فکر نکنی باردار میشی

میدونی خیلی انرژی منفی از فامیلا میگیرم

دقیقا اطرافیان منم مثل اطرافیان تو هستن بشدت حسود و تنگ نظر. همین باعث میشه استرس بگیرم البته مامانم میگه همش از سادگیته؛ اگه کمی زیرک و خودخواه و رند بودی اینطوری سر خودت نمیاوردی.

کاربر سال ۹۶

یه دوستهای من با خانواده شوهرش تو یه ساختمان بودند وخاتواده خودش تو شهر دیگه،۷ سال بچه دار نشد همه دکتر زنان ها رو رفته بود خانواده همسرش فقط اعصابشو خورد میکردن اخرسر دکتر بهش میگه دفعه بعد باهمسرت بیا، به همسرش میگه تاوقتی تو اون خونه هستین بچه دار نمیشین چون مشکلی ندارین و فقط به خاطر اعصاب هست که بچه دار نمیشین!! از اون خونه بلند شدن رفتن بعدم خانمه باردارشد....یعنی تااین حد اعصاب و استرس تاثیر داره....پس بیخیال بقیه

انشالله که چیزی نیست به نظرم دیابت نیست چون از من دیابتم بالاست و صدتا درد دیگه....تیردئیدم پرکار شد ...

شما چند هفته ای؟

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️خاک نکن دختر، زایمان زودرس میاره اون ترشحاتتم دست نزن بابت غده های شیریه اینا چ ...

🙈🙈نمیدونستم بخدا دیگه دست نمیزنم😁😶

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2738
حستو کامل درک میکنم🥺منم خیلی امیدوار بودم الان روز سوم پریودمه اعصابمم داغون لعنت به استرس که ش ...

برید یکم ورزش مثل یوگا یا کارای هنری یکم استرستون کنترل کنید .آنقدر همه دارن میگن بی خیال باشید تا باردار بشین .باز شما با حرفهای بقیه استرس میگیرد .حرف همیشه هست حتی شما باردار بشی یکی هست که بیاد یه چیزی بگی شما ناراحت بشی .

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
سونوش انجام داد خدارشکر همه چیز خب بود

خداروشکر جنسیت چی بود؟میگم مرضی سونو رخساره رو دیدی شبیه نی نی منه انگار پسره

خدایا شکرت،خدایا دامن همه منتظرهارو سبز کن
هرکسی تو بارداری سختی های خودش داره .یکی درد داره یکی سر یه قضیه ای میترسونن تا آخر باید استرس بکشه ...

اره انشالله همه مادرا سلامت باشن اعضای این تاپیکم همگی بسلامتی زایمان کنن

برای هرچیزی فقط خودشون اذیت میکنن من تعجب میکنم چراانقد حرف دیگران براشون مهمه🤦🏻‍♀️

دقیقاااا باید به مرحله ای برسی که بیخیال باشی.‌‌‌..از من قشنگ با رفتار نشون میدن!! اصلا یه چیز تابلو

2706