2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907669 بازدید | 158358 پست
دارم میمیررم پریودشدم این ماه خیلی امید داشتم دکتر گفت، فولیکول خوب داری فکر میکردم این ماه باردار م ...

حستو کامل درک میکنم🥺منم خیلی امیدوار بودم الان روز سوم پریودمه اعصابمم داغون

لعنت به استرس که شده زوال جون ما

میدونی بیشتر هم بخاطر کنجکاوی اطرافیان هستا بگو به شما چه اصلا. بچه ما چه تاثیری تو زندگی شما داره که انقدر به ما تنش وارد میکنین🥺

عزیزم حال الانتو میفهمم بسپاریم به خدا خودش هوامونو داره🥺 

کاربر سال ۹۶
حستو کامل درک میکنم🥺منم خیلی امیدوار بودم الان روز سوم پریودمه اعصابمم داغون لعنت به استرس که ش ...

ول کنید دور باریاتونو باز خوبه مثل من حرف نمیشنوین🤪🤪 این حرفا همه جاییه پس براتون مهم نباشه و بندازین دور

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم برا من آب دوره بچه شده ۳۲, آزمایش گلوکز ۲۴هفته خوب بود،تو خونه هم نرمال بودم الان دوباره به دی ...

انشالله که چیزی نیست به نظرم دیابت نیست چون از من دیابتم بالاست و صدتا درد دیگه....تیردئیدم پرکار شده و...

2731

ی نمونه فقط بگم هنگ میکنید🤣🤣 دخترم ک از دست دادم  مادرش برگشت گفت

خوبه خودت هنوز مادر نشدی ببینی یه مادر چی میکشه خدا هم یکی بهت داد ازت گرفت😶 در کل این حرفا همه جا هست حالا یکی با طعنه و کنایه کم یکی خیلی زیاد پس بهشون بها ندید اینا میگم که بدونید من کلا حرفا همون پشت دری ک میگن خاک میکنم و دیگ برام مهم نیست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
حستو کامل درک میکنم🥺منم خیلی امیدوار بودم الان روز سوم پریودمه اعصابمم داغون لعنت به استرس که ش ...

استرس چرا؟وقتی بیخیال بارداری شدی باردار میشی،بقیه باید حرفی برای گفتن داشته باشند شماچرا حرص میخوری که سم هست برات! من باز باردارشدم اطرافیانم بامن چپ شدن....چون یکیشون هنوز عقده یکیشونم دیگه باردار نمیشه....چه توقعی داری از دیگران؟ارامش داشته باش و فقط توکل کن به خدا

استرس چرا؟وقتی بیخیال بارداری شدی باردار میشی،بقیه باید حرفی برای گفتن داشته باشند شماچرا حرص میخوری ...

برای هرچیزی فقط خودشون اذیت میکنن من تعجب میکنم چراانقد حرف دیگران براشون مهمه🤦🏻‍♀️

بی بی مام ساعت ۲ ان تی داره؟خدایا دلشو شاد کن

سونوش انجام داد خدارشکر همه چیز خب بود

ول کنید دور باریاتونو باز خوبه مثل من حرف نمیشنوین🤪🤪 این حرفا همه جاییه پس براتون مهم نباشه و بندا ...

یا مثلاً دوباره زنموم زنگ زده حین حرف زدن با مامانم گفته بگو سمیرا بذاره حامله بشه دیر شده☹️

دارم کم کم بی‌حس میشم از بس گفتن

کاربر سال ۹۶
2706